21%
21%
Nauja
Nauja

Kortų stalo žaidimas ŠARADOS

ISBN kodas: 4812501164510, EAN kodas: 4812501164510

Nėra Autoriaus

SKU: 000000000005190331, EAN kodas: 4812501164510, ISBN kodas: 4812501164510, Viršelio tipas: Kita, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2019-11-18, Formatas: 11x6x1, Leidykla: Sanifinas, UAB

Ypatinga kaina 1,97 € Knygyne 2,49 €

Sutaupote 0,52 € (21%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Mini stalo žaidimas ŠARADOS.

Mini stalo žaidimas ŠARADOS yra linksmas žaidimas, kuris patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Žaidimo tikslas paprastas – pasitelkus sinonimus paaiškinti kortelėje parašytą žodį taip, kad likusieji žaidėjai jį atspėtų. Žaisti galima tiek didelėje draugijoje, tiek dviese.

Žaidėjų skaičius: 2 ir daugiau.
Žaidimo trukmė: 15 min.
30 kortelių.
 
I. Pasiruošimas žaidimui
Šios taisyklės tinka ne mažesnei nei 4 žmonių draugijai. Taisyklės dviem arba trims žaidėjams aprašytos V. punkte. Visos kortelės sumaišomos ir užverstos sudedamos į vieną kaladę. Žaidėjai pasiskirsto į komandas (dvi, tris ir daugiau). Svarbu, kad komandose būtų maždaug po lygiai žaidėjų. Mažiausiai komandoje gali būti du žaidėjai.

II. Žaidimo vyksmas
Komanda, kurios žaidėjų amžiaus suma didžiausia, pradeda žaidimą. Vienas žaidėjas iš kaladės paima viršutinę kortelę, tačiau jos niekam nerodo. Jo tikslas – komandos draugams per 1 minutę paaiškinti kuo daugiau žodžių iš turimos kortelės. Laiką gali sekti bet kuris žaidėjas. Žaidėjas atsistoja priešais savo komandą ir gavęs leidimą pradėti, aiškina žodžius eilės tvarka, kaip surašyta kortelėje. Jeigu komanda tiksliai įvardino žodį, žaidėjas aiškina kitą žodį. Jeigu žaidėjui nepavyksta paaiškinti žodžio, gali jį praleisti ir aiškinti kitą. Laikui pasibaigus, skaičiuojami taškai: už kiekvieną atspėtą žodį komanda gauna 1 tašką, o neatspėtą – praranda 1 tašką. Jeigu žaidėjas paaiškino visus kortelėje esančius žodžius, jo komandai skiriami papildomi 2 taškai. Eilė pereina kitai komandai.

III. Svarbios taisyklės
Būtina žinoti keletą svarbių žaidimo taisyklių:
• Aiškinant žodžius, negalima naudoti bendrašaknių žodžių (pvz., „vandenynas“ ir „vanduo“);
• Negalima gestais rodyti į konkretų daiktą;
• Pažeidęs taisykles žaidėjas tą žodį praleidžia ir aiškina kitą;
• Komanda turi įvardinti žodį arba žodžių junginį taip, kaip parašyta kortelėje;
• Jeigu beaiškinant žodį laikas baigėsi, žaidėjas aiškina žodį toliau, tik dabar gali spėti ir kitos komandos. Taškas skiriamas atspėjusiai komandai.
• Komanda susitaria, kokia eilės tvarka žaidėjai aiškins žodžius, ir tos tvarkos laikosi.

IV. Žaidimo pabaiga
Laimi komanda, kuri pirma surenka 40 taškų.

V. Taisyklės dviem arba trims žaidėjams  
Žaidimas vyksta pagal tas pačias taisykles, kaip aprašyta aukščiau, tik žaidėjai nesiskirsto į komandas. Taškai skiriami žodžius aiškinančiam žaidėjui. Pirmas, surinkęs 30 taškų, laimi.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...