65%
65%

Koučingas pagal Jacką Makanį

Self Coaching. The seven steps to yourself

Jack Makani

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111352, EAN kodas: 9786090132135, ISBN kodas: 9786090132135, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 192, Leidimo metai: 2018-03-29, Formatas: 18,8x12,5x1,1, Knygyne: 10.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Indrė Kaulavičiūtė

Ypatinga kaina 3,60 € Knygyne 10,29 €

Sutaupote 6,69 € (65%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jūsų vidinę būseną lemia ne tai, ką apie ką nors galvojate (turinys), o kaip apie tai galvojate (forma). Vadinasi, galite daryti įtaką savo vidinei būsenai ir taip kartu pakeisti prasmę.
Jack Makani, psichoterapeutas, vienas pirmųjų Europoje neurolingvistinio programavimo (NPL) ir koučingo trenerių, jau 26 metus visame pasaulyje veda asmeninio tobulėjimo seminarus, yra įkūręs keletą NPL centrų, kuriuose įkvepia žmones keisti savo mąstymą ir padeda išsipildyti jų svajonėms. Jack Makani mokymų pagrindą sudaro jo paties atrasta Akashos dvasinio ugdymo sistema.
Knygoje rasite išsamiai aprašytus metodus ir praktinius patarimus, kaip tapti savo pačių gyvenimo kūrėjais ir patiems valdyti savo likimą.
• Prisiimkite atsakomybę už viską, kas vyksta jūsų gyvenime.
• Pažvelkite į savo vidinį pasaulį ir pažinkite save.
• Atraskite, kaip galėtumėte pakeisti savo vidinę būseną bendraudami su žmonėmis, su kuriais sudėtinga rasti bendrą kalbą.
• Sužinokite, kaip motyvuoti save atlikti rutinines užduotis.
• Išbandykite šmaukšt techniką ir atsikratykite blogo įpročio ar kokios nors su praeities įvykiu susijusios ir iki šiol jus kankinančios emocijos.
• Surikiuokite savo vertybes pagal svarbą.
• Priimkite tinkamus sprendimus ir išplėskite savo galimybes.
Mintys yra raktas, kuris gali padėti pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Patiko. Lengvas rašymo stilius, suprantamas tekstas, knyga mažutė, bet net ir tokioje itin mažoje knygoje galima rasti užslėptų perliukų. Labai patiko užduotys, pratimai, klausimai, plius yra vietos užrašams, tad tai lyg knyga - seminaras, kas leidžia pažvelgti į save iš kito kampo. Labai rekomenduoju :)
 2. 100%
  Paprasta, bet vis tiek įkvepianti. :)
 3. 100%
  Labai lengvai skaitėsi... daug atrodo žinoma, bet ir tuo pačiu nieko nežinoma.Lengvai skaitosi, ir yra labai lengva, lengvai suprantama... Manau kiekvienas turėtų pasidomėt apie Koučingą.... Vien dėl bendro išprusimo :) Kas daug skaito, panašiomis temomis , nieko naujo nesužinos:) bet kas ne:)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...