Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-30%

Kranklių giria

Ravenwood

Andrew Peters

Iš anglų k. vertė Rita Kaminskaitė,

344 p., kietas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

24x17x2,6 cm,

Alma littera, 2011,

ISBN 9786090101780,

Prekės kodas 9786090101780.

Klubo kaina:
9,37
Knygyne:
13,39
Sutaupote:
4,02  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Nasrijos imperija, apimta nepasotinamo godulio, gviešiasi sunaikinti paskutinę žalią salelę, girių šalį Ūksmynę, dar išlikusią užterštoje ir suniokotoje žemėje. Imperijos pasiuntinė ledi Langa randa pagalbininkų išdavikų tarp girėnų, nepatenkintų karaliaus Ąžuolo valdymu. Ūksmynės ginti stoja keturiolikmetis nuotekininko mokinys Arkas, kuris netyčia nugirsta apie sąmokslą, ir jo bičiulis Gliaumas, o jiems padeda visos gamtos galios, net Korvena, Kranklių girios karalienė. Ar jiems pavyks išgelbėti medžių kraštą? Ar supercivilizuotoji Nasrija atsisakys savo piktų kėslų? 

 

Apie Andrew Peters

 

Aukštaūgis anglų rašytojas Andrew Peters vaikystėje be galo mėgo laipioti po medžius ir net su jais kalbėtis! Tad romano „Kranklių giria“ užuomazgos prasidėjo jau tada. Andrew Peters sako, kad rašyti „Kranklių girią“ jam prilygo nuostabiai kelionei, nes tai buvo nuotykis, kokio jis dar niekuomet nebuvo patyręs.

Nuo pat mažumės turintis gyvą vaizduotę, autorius labai mėgsta pabėgti į visai kitus, paties sukurtus pasaulius. Toks pasaulis ir „Kranklių girioje“ – juokingas, provokuojantis, kupinas nuotykių.

Šiuo metu Andrew Peters su šeima gyvena Šropšyre, Anglijoje.

Komentaras