Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
20.5 cm
13 cm
-30%

Kraujas ant sniego

Blod på snö

Jo Nesbo

Iš norvegų k. vertė Alvyda Gaivenienė,

168 p., kietas virš.,

20,5x13x1,8 cm,

Baltų lankų leidyba UAB, 2015,

ISBN 9789955238607,

Prekės kodas 9789955238607.

Klubo kaina:
7,74
Knygyne:
11,05
Sutaupote:
3,31  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Laura
 
Tikrai greitas ir žaibiškas. Buvo gaila, kad taip greitai baigėsi.
Jurgita
 
Tai mano pirma perskaityta Jo Nesbo knyga. Patiko labai!! Istorija trumpa, tad perskaičiau per porą vakarų. Knygos pabaiga pateikė daug netikėtumų. Dabar norisi paskaityti daugiau šio autoriaus knygų

Apie knygą

Savo naujausioje knygoje „Kraujas ant sniego“ autorius Jo Nesbo grįžta be savo žymiojo personažo Hario Hūlės. Greitai besivystančio veiksmo knygoje susipina žiaurumas ir meilė, vedanti į niekur. Niūrus, tamsus ir jaudinantis detektyvas įtrauks, leis pajausti įtampą ir susipažinti su kitokio tipo autoriaus kūryba.

Trumpas, taiklus ir žaibiškas trileris

 

Naujausias pasauliniu mastu pripažinto Hario Hūlės knygų ciklo autoriaus Jo Nesbø  darbas – greito veiksmo, glaustas ir lyriškai tamsus trileris, kurio centre – rankas susitepęs, bet nuoširdus antiherojus, samdomas žudikas, ramiai leidžiasi į meditacinius apmąstymus apie meilę ir mirtį. 

 

Apie Jo Nesbo

Jo Nesbo

Norvegijos bestselerių autorius ir tuo pačiu muzikantas. Jau spėjęs užsitarnauti vieno garsiausių šių laikų detektyvų žanro statusą, ne tik gimtajame krašte, bet ir visame pasaulyje. Autorius apdovanotas gausybe literatūros premijų, tarp jų „Stikliniu raktu“, „Riverton“, Norvegijos knygų klubo premija, „Bookseller“ prizu, Danijos detektyvų rašytojų akademijos premija, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos premija. Kriminalinių ir jau visų pamėgto veikėjo Hario Hūlės knygų serijos rašytojas. Policijos inspektorius Haris Hūlė skaitytojams jau pažįstamas iš šių išleistų kriminalinių romanų: „Raudongurklė“, „Gelbėtojas“, „Sniego Senis“. Jo Nesbo būdingi stipraus siužeto kriminaliniai romanai, tad skaitytojams, mėgstantiems painias situacijas bei netikėtus posūkius, šis autorius tiesiog atgaiva. 

Komentaras