25%
25%

Kregždė ir kolibris

The Swallow and the Hummingbird

Santa Montefiore

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 41)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090125236, ISBN kodas: 9786090125236, SKU: 000000000001110291, Puslapių skaičius: 472, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-10-19, Formatas: 23,5x14,3x3,3, Knygyne: 16.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Renata Valokienė

Ypatinga kaina 12,74 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 4,25 € (25%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

20 pokario metų besitęsianti istorija apie vaikystės laimę, skaudžias sielos žaizdas, norus, lemtingus sprendimus ir jausmus, nepaisančius nei laiko, nei atstumo.

Džordžas Boltonas po karo grįžta į gimtuosius namus Devono grafystėje. Rita, su didžiule baime visus tuos metus laukusi mylimojo, tikisi už jo ištekėti, tačiau karo baisumus išgyvenęs lakūnas – jau ne tas žmogus, kurį ji išlydėjo. Negalėdamas nuraminti sužeistos sielos Džordžas nusprendžia keliauti į Argentiną ir bent metus praleisti savo tetos ūkyje. Ritos širdis sudaužyta, bet mergina pažada jo laukti.

Ritą jau seniai myli Maksas, karo pradžioje jos senelės išgelbėtas žydų berniukas, išaugęs į patrauklų jaunuolį. Jis daugybę laiko praleidžia su savo mylimąja, bet ji, deja, jį telaiko draugu, nes jos širdis vis dar priklauso Džordžui.

Tą, kurio Rita taip laukia, į namus Devone parves nelaimė. Kai Džordžas ją išvysta, jį vėl užvaldo prisiminimai, jam suvirpa širdis.

Ką jis darys? Kaip pasikeis sužinojusios Makso paslaptį Ritos jausmai? Ir kur visus šiuos žmones nuves vienoks ar kitoks jų pasirinkimas?

Savo romanais tikiuosi nuplukdyti jus prie saulėtesnių krantų, bet kartu priminti, kad visa, kas nuostabu, yra šalia. Mano knygos – tai pirmiausia meilės istorijos, nes meilė man užvis svarbiausia. Tikiuosi, skaitydami jas juoksitės ne mažiau nei graudinsitės ir, žinoma, bent valandėlę užsimiršite.

Santa Montefiore

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 41)
TOP komentarai
 1. 100%
  Jautri istorija, gražūs gamtovaizdžiai, tarsi žiūrėtum nuostabų filmą.
 2. 100%
  Istorija apie meilę ir kaip karas pakeičia žmones, jų jausmus, santykius.
 3. 100%
  Miela knyga. Du dešimtmečius besitęsianti meilė. Meilė greičiausiai dvejoms moterims iš karto. Vidinis konfliktas kurią myli labiau. Turbūt sielos kančios ir privedė Džordžą prie ankstyvos mirties. Ir dar Maksas mylintis, kenčiantis tyliai, pasiaukojantis ir laukiantis, du dešimtmečius. Ir sulaukiantis: pasisekimo, pinigų, pilnatvės ir jos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...