50%
50%

Kriauklių ieškotojai

ISBN kodas: 9786090306710, EAN kodas: 9786090306710

Shell Seekers

Rosamunde Pilcher

Vertinimas nėra galimas:
75% of 100
(įvertinimai 8)
Knyga, virtusi filmu

SKU: 000000000002185944, ISBN kodas: 9786090306710, EAN kodas: 9786090306710, Puslapių skaičius: 720, Leidimo metai: 2020-12-10, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 21x14,5x5,6, Knygyne: 28.99, Vertėjas: Emilija Grigulaitė, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina
14,49 €
Knygyne
28,99 €

Sutaupote 14,50 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Legendinio tapytojo dukra Penelopė Kiling nugyveno turiningą ir įdomų gyvenimą: bohemiška vaikystė ir paauglystė Londone ir Kornvalyje, nelaiminga santuoka karo metais ir tas vienintelis, kurį mylėjo labiausiai. Likimas juodu išskyrė, tačiau širdies skausmas niekur nedingo. Ji užaugino tris vaikus ir išmoko priimti juos tokius, kokie jie yra: godžius, savanaudžius, meluojančius, skaudinančius, vis rečiau aplankančius ir vis mažiau primenančius tuos žmones, kuriais Penelopė norėjo, kad jie taptų. Nors silpstanti sveikata vis bando pakišti koją, Penelopė per daug energinga ir nepriklausoma, kad tiesiog taptų bejėge sena moterimi.

Kai Penelopė sužino, kad jos mylimo tėvo paveikslas „Kriauklių ieškotojai“ dabar yra vertas anksčiau net nesapnuotų turtų, ji supranta, kad nuo šiol priimami sprendimai gali šeimą sustiprinti arba išskirti amžiams.

„Kriauklių ieškotojai“ – nepaprastai įtraukiantis pasakojimas apie meilę ir gyvenimą. Tai laiko iššūkius atlaikęs kūrinys, suvirpinęs skaitytojų širdis, magiškas ir neleidžiantis suabejoti Rosamunde Pilcher talentu. Tai pasakojimas apie šeimos gyvenimą: motinas ir dukteris, vyrus ir meilužius, dūžtančias širdis ir aistras, kurios žmones gali suartinti arba išskirti. Šis nuostabus romanas – tai vienas tų pasakojimų, kuriais skaitytojai pradžiuginami taip retai, tobulas skaitinys visiems – tiek Rosamunde Pilcher talentu neabejojantiems, tiek ją tik atrandantiems.

Romanas „Kriauklių ieškotojai“ 1988-ųjų „New York Times“ sąraše pirmoje vietoje laikėsi ištisas 30 savaičių. Šis Rosamunde Pilcher bestseleris net du kartus buvo ekranizuotas, o viena iš ekranizacijų nominuota prestižiniam „Emmy“ apdovanojimui.  

„Kriauklių ieškotojų“ egzempliorių visame pasaulyje parduota daugiau nei 5 milijonai. 

 „Nuostabi didelės apimties šeimos saga. Ypatingas skaitymo malonumas, kiekvienas puslapis alsuoja meile ir pasitikėjimu.“ 
„The New York Times Book Review“

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki šeimos istorija dviem laikotarpiais. Apima ir karo laikotarpį, ir dabartį. Kaip visada vienas laikotarpis įdomesnis, tai šiuo atveju - praeitis. Knyga stora, bet rašymo stilius lengvas, tad susiskaito nepastebimai ir net gaila, kad baigiasi.
 2. 100%
  Graži, romantiška istorija, kurios centre Penelopė, jos gyvenimo istorija. Įdomi asmenybė, žavi jos sugebėjimas priimti savo vaikus tokius, kokie jie yra, įžvelgti žmoguje gėrį, vertinti tai, ką turi, branginti tikruosius jausmus, bendravimą, būti savimi, o svarbiausia išlikti tokia, kokia esi iki paskutinės akimirkos.
 3. 100%
  Labai jauki knyga,knygos apimtis lb didelė,bet skaitėsi lengvai ir greitai!labai patiko rašymo stilius!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...