Krizės anatomija

ISBN kodas: 9786094270222, EAN kodas: 9786094270222

Stasys Jakeliūnas

SKU: 000000000002113356, ISBN kodas: 9786094270222, EAN kodas: 9786094270222, Puslapių skaičius: 248, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Leidimo metai: 2010-11-25, Formatas: 14,5x21,5x2, Leidykla: Kitos knygos, UAB

Ypatinga kaina
7,64 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Finansų eksperto Stasio Jakeliūno knygoje „Lietuvos krizės anatomija” nuosekliai nagrinėjamos finansinės Lietuvos krizės priežastys ir pateikiami jos įveikimo būdai. Ekonominės krizės šaknys, autoriaus nuomone, pirmiausia glūdi čia, Lietuvoje, o ne už Atlanto. 

Kodėl Lietuva patyrė ekonominę depresiją − suminį 15 proc. BVP nuosmukį, − kai gretimos Lenkijos ekonomika toliau augo? Kas tie Lietuvos politikai, kurie turėtų prisiimti atsakomybę dėl tokios padėties šalyje? Koks vaidmuo įsiplieskiant krizei teko Švedijos komerciniams bankams ir jų apetitą turėjusiam tramdyti Lietuvos bankui? Ką apie Lietuvos ekonomiką linkę nutylėti Lietuvos politikai ir bankų analitikai? Kas yra A. Kubilius − Lietuvos gelbėtojas ar dar vienas ekonominės propagandos specialistas? Į visus šiuos klausimus paprasta kalba atsako „Lietuvos krizės anatomijos” autorius.

S. Jakeliūnas studijavo finansus bei verslo vadybą JAV, dešimt metų vadovavo investicijų ir finansų padaliniui stambioje Lietuvos finansų įmonėje, nuo 2006 m. dirba kaip nepriklausomas finansų analitikas. Jis yra parašęs nemažai straipsnių apie Lietuvos ir viso pasaulio finansų sistemą bei skaitęs daug pranešimų konferencijose ir seminaruose, tačiau ši knyga yra pirmasis jo rimtas darbas siekiant kompleksiškai įvertinti dabartinę Lietuvos ekonomikos būklę ir perspektyvas.

Knygos priešlapiuose pateikiami Lietuvos ekonomistų, finansų ekspertų bei politikų – A. Butkevičiaus, R. Dargio, V. Geralavičiaus, K. Glavecko, G. Kirkilo, A. Maldeikienės, G. Nausėdos, R. Rudzkio, R. Valatkos, I. Šimonytės – komentarai, vertinantys šios knygos svarbą. Autoriaus įžvalgos knygoje išdėstytos chronologine tvarka, todėl skaitytojams nesunku atsekti įvykių eigą ir susidaryti bendrą vaizdą, kada susiformavo krizės užuomazgos ir kaip ji vystėsi.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...