20%
20%

Krucifiksas

The Crucifix Killer

Chris Carter

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 9)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955138051, ISBN kodas: 9789955138051, SKU: 000000000002179685, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-02-12, Formatas: 22x15x3,2, Knygyne: 14.49, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Vilma Krinevičienė

Ypatinga kaina 11,59 €
Knygyne 14,49 €

Sutaupote 2,90 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Persižegnok ir melskis, kad mirtum... greitai.

Apleistame name Los Andžele randama išniekinta ir žiauriai nužudyta jauna moteris. Ant sprando jai išraižytas keistas dvigubas kryžius — tai psichopato, žinomo kaip Krucifiksas, ženklas.

Bet ar taip galėtų būti, nes prieš dvejus metus Krucifiksas buvo sugautas, nuteistas ir jam įvykdyta mirties bausmė. O gal jį kas nors mėgdžioja? Nejaugi Žmogžudysčių skyriaus detektyvui teks pripažinti tai, apie ką nenori nė pagalvoti? O gal tikrasis Krucifiksas vis dar laisvėje ir erzina Hanterį, kuriam niekaip nepavyksta jo atskleisti ir sučiupti?

Roberto Hanterio ir jo naujojo partnerio laukia nesuvokiamas košmaras...

Intriguojantis... ne jautruoliams. 
* Heat

Apie autorių

Italų kilmės rašytojas Chrisas Carteris, gimė Brazilijoje, o Mičigano universitete studijavo psichologiją ir nusikalstamą elgesį. Kaip Mičigano valstijos apygardos prokuroro kriminalinės psichologijos komandos narys, jis apklausė ir tyrinėjo daugybę nusikaltėlių, įskaitant ir serijinius žudikus.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera knyga. Įtraukianti, nenuspėjama. Surijau per dvi dienas. Siūlau būtinai paskaityti
 2. 100%
  Patiko labai man šis detektyvas.
 3. 100%
  Manau vertėtų paminėti, jog pats šios knygos autorius yra studijavęs psichologiją bei nusikalstamą elgesį. Nujaučiu, jog nesunkiai galite nuspėti, jog knyga parašyta tiesiog meistriškai.. Pasakojimas, kuris įtraukia nuo pat pirmųjų puslapių. Knygos veikėjai ryškūs bei realistiški.
  Man labai patiko, kaip autorius aprašė patį policijos darbą bei tai, kaip mąsto pats žudikas, ar kokie gali būti jo motyvai.
  Mano akimis,istorija puikiai parašyta nuo a iki ž. Iki pat knygos pabaigos negalėjau atspėti kas gi yra žudikas. Jo motyvai, kuriuos autorius vėliau mums atskleidė pasirodė logiški ir tikrai labai įtikinami. Verčiant knygos puslapius atrodė, jog pati ten dalyvaučiau ir jausčiau žudiko alsavimą sau į sprandą..
  Perspėju - tik nepradėkite šios knygos skaityti prieš miegą, nes galite likti ir be jo..
  Su didžiausiu nekantrumu lauksiu pasirodant ir kitų jo knygų. Tikrai galiu drąsiai teigti, jog šis detektyvas buvo vienas iš geresnių ką man teko skaityti šiais metais.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()