30%
30%
Nauja
Nauja

Kruvinasis Mėnulis

Blodmåne

Katrine Engberg

Vertinimas nėra galimas:
75% of 100
(įvertinimai 4)

SKU: 000000000002183628, EAN kodas: 9786094793257, ISBN kodas: 9786094793257, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Danų, Originalo kalba: Danų, Puslapių skaičius: 432, Leidimo metai: 2020-04-17, Formatas: 21x14,5x3,1, Knygyne: 17.49, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Rūta Poškutė-Andreikienė

Ypatinga kaina 12,24 € Knygyne 17,49 €

Sutaupote 5,25 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Bestseleris Nr. 1 Danijoje

Žiemos naktis Kopenhagoje sukaustyta ledo. Kol prašmatniose Geologijos muziejaus salėse skimbčiojant taurėms švenčiama mados savaitė, garsus dizaineris Alfa Bartoldis, apimtas agonijos, užgęsta skaidrios mėnulio šviesos nubalintame sniege. 

Policijos tyrėjams Jepei Kiorneriui ir Anetei Verner iš pradžių atrodo, kad mirtinai sušalo dar vienas benamis, bet netrukus paaiškėja, kad tai – negailestingai nužudytos įžymybės, tituluojamos mados karaliumi, kūnas. Jepė ką tik grįžo iš ilgų atostogų Australijoje, kurios sugrąžino jam aistrą gyventi, tačiau atostogų nuotaika veikiai subliūkšta: jį pasiekia žinia, kad mados vakarėlyje Bartoldis paskutinįsyk buvo pastebėtas su geriausiu Jepės draugu Johanesu. O Johanesas dingo kaip į vandenį. 

Anetei ir Jepei karštligiškai narpliojant melo, išdavysčių, pavydo ir keršto vijas, Jepei galvoje tarsi užsikirtusi plokštelė nenustoja suktis vienintelis klausimas: Johanesas dingo todėl, kad žudė, ar dėl to, kad jam pačiam gresia mirtis?

„Katrine Engberg – neabejotina danų kriminalinės literatūros karalienė.“
Litteratursiden

„Šiame romane rašytoja sukūrė šį tą unikalaus.“
Bogfriisen

„Siužeto meistrė sugrįžo!“
Bogblogger.dk

„Sužibo didelė detektyvų žvaigždė.“
Camilla Läckberg

Katrine Engberg (Katrinė Engberg, g. 1975) – danų rašytoja, choreografė ir režisierė. Kruvinasis Mėnulis – antrasis serijos „Kopenhagos bylos“ romanas, kuris bus išleistas 24 šalyse. Pirmasis serijos romanas – Sėjikas („Baltos lankos“, 2017). Už kriminalinių romanų seriją „Kopenhagos bylos“ K. Engberg Danijoje nominuota tokiems apdovanojimams kaip Metų rašytojo apdovanojimas, „People’s Choice Award“, „Martha Award“, „BogForum Debutant Prize“. Rašytoja gyvena Kopenhagoje su vyru ir sūnumi. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dar viena įtempto siužeto, kupina įtampos šios autorės knyga, tik geriausi įvertinimai.
 2. 100%
  Painiai supinta, palaipsniui kylant įtampai narpliojamos nusikaltimų gijos, vedančios link nenuspėjamo nusikaltėlio.
 3. 60%
  Istorija įtraukianti ir tikrai norėjosi skaityti, bet pradžioje iškart buvo pateikiama daug veikėjų, kas mane erzino, nes nesupratau, kas yra kas.
  Pabaiga nustebino, bet ne ta tikrąja prasme, o nusivylimo... Mano manymu, byla nėra užbaigta, bet gal bus tęsinys?
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...