40%
40%

Kryžius

Korset

Ingar Johnsrud

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 5)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090137352, ISBN kodas: 9786090137352, SKU: 000000000001111628, Puslapių skaičius: 512, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Norvegų, Originalo kalba: Norvegų, Leidimo metai: 2019-06-18, Formatas: 23,5x14,3x3,4, Knygyne: 22.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Saulė Ilgiūtė

Ypatinga kaina 13,79 € Knygyne 22,99 €

Sutaupote 9,20 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kryžius

Pirmoje ir antroje trilogijos dalyse „Vienos brolija“ ir „Kalipsė“ Oslo policijos skyriaus vyresnysis inspektorius Fredrikas Beieris ir jo partnerė tyrėja Kafa Ikbal išsiaiškina painią religinės sektos bylą ir atskleidžia šiurpią slaptose Sovietų Sąjungos laboratorijose vykusią ir katastrofa pasibaigusią operaciją. Paskutinėje trilogijos dalyje „Kryžius“ jie ištirs naują bylą.

Vienoje Oslo automobilių plovykloje randamas nužudytas Norvegijos vyriausybės agentas. Po kelių dienų be žinios dingsta apie šį įvykį reportažus rengusi televizijos žurnalistė. Sekdamas dingusios moters pėdsakais, bylą tiriantis Fredrikas Beieris netrukus sužino, kad žurnalistė knaisiojosi ir po jo praeitį – ieškojo informacijos apie jo tėvą.
Naujos užuominos vyresniajam policijos inspektoriui Fredrikui padeda atskleisti vis daugiau nerimą keliančių detalių. Jis ima įtarti, kad policijoje dirba „kurmis“ ir nutekina informaciją. Netgi jo ištikimoji partnerė Kafa Ikbal, regis, kažką slepia. Lyg to būtų maža, nužudyto agento ir dingusios žurnalistės byloje vis svarbesnės tampa šeimos ir asmeninio gyvenimo detalės.
Kaip kortų namelis griūva ir Fredriko Beierio giminės istorija, kurią jis iki šiol žinojo ir kuria tikėjo. Į dienos šviesą pamažu kylanti grėsminga, ilgai ir kruopščiai slėpta paslaptis veda prie netikėtos Beierio tiriamos bylos atomazgos.

Norvegijos žurnalistas Ingaras Johnsrudas (g. 1974) kaip rašytojas debiutavo 2015 m. su trileriu „Vienos brolija“. Jau pirmajame romane jaunas kūrėjas išskirtiniu pastabumu detalėms, sodriu pasakojimo stiliumi kuria painų ir naujovišką siužetą. I. Johnsrudas laikomas viena ryškiausių naujų Norvegijos literatūros žvaigždžių. Su žmona ir trimis vaikais jis gyvena Osle.
„Tarp daugybės naujų Norvegijos detektyvų kūrėjų Ingaras Johnsrudas yra vienas geriausių. Jo romanai – ne prastesni nei paties Jo Nesbø.“ – Tønsbergs Blad   
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai ilgai laukta trečioji dalis, intriguojanti, kaip ir pirmosios dvi. Kai jau įsijauti į siužetą, pabaigoje būni nustebintas. Lyginti su prieš tai buvusiomis neverta, nes pati trilogija kaip tokia yra labai stipri.
 2. 100%
  Nepaprastai įdomiai susuktas trileris. Vienos Brolija ir Kalipsė tęsinys, tik daug įdomesnis. Neįmanoma atsitraukti, kol neperskaitai.
 3. 100%
  labai labai idomi knyga, verta demesio perskaityti. Gan greitai skaitosi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...