ŽEMA KAINA

Kuksando. Kelio knyga

ISBN kodas: 9786090131374, EAN kodas: 9786090131374

Algirdas Kumža

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090131374, EAN kodas: 9786090131374, SKU: 000000000001111347, Puslapių skaičius: 264, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2018-01-29, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21,3x14,3x2,7, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
11,19 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Algirdas Kumža daugybę metų gilinasi į kuksando paslaptis, turi kuksando mokytojo kvalifikaciją. Nacionalinio kuksando centro Lietuvoje kūrėjas. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, ambasadorius. Alpinistas. Knygos „Himalajai. Vienos ekspedicijos dienoraštis“ autorius.
 
Kuksando – tai viena seniausių pasaulyje kūno ir proto tobulinimo sistemų. Kelis tūkstantmečius mokymas, kaip sustiprinti žmogaus gyvybinę energiją, kad jis gyventų ilgą ir sveiką gyvenimą, buvo slaptas. Korėjos kalnuose atsiskyrėliai jį iš kartos į kartą perduodavo tik savo mokiniams. Tačiau viskas keičiasi, ir prieš keletą dešimtmečių senoji Rytų išmintis atsivėrė pasauliui. Lietuviai jau irgi atrado kuksando. Skaitydami šią knygą, sužinosite, kaip atgauti jaunystės gyvybingumą, įveikti stresą ir nemigą, nusikratyti varginančių skausmų, subalansuoti dienos režimą ir mitybą. Sutiksite daug įdomių žmonių, sužinosite stulbinamų faktų ir neįtikimų istorijų, kurios kartais graudins, o kartais privers nusišypsoti ir praskaidrins nuotaiką.
Pastarieji metai man buvo kupini architektūros darbų ir tolimų kelionių.
Jei ne kuksando pratybos ir meistro Jin Moko patarimai, kažin ar būčiau
tiek daug padaręs.
Architektas Algirdas Kaušpėdas

Ši sistema turi viską, kas reikalinga žmogaus sveikatai. Ji leidžia laiptelis
po laiptelio atskleisti žmogaus kūno ir dvasios gebėjimus.
Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas dr. Dalius Barkauskas

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga, atgaiva sielai ir protui. Linkiu visiems perskaityti knyga ir neabejojant kiliauti i Nacionalini kuksando centra, kol yra galimybe pasimokyti is puikiu Mokytoju- Tomos ir Algirdo Kumzu.
 2. 80%
  Knyga pažintinė, kreipia eiti toliau, gilintis
 3. 60%
  Įveikiau. Lūkesčių nepateisino. Tai knyga apie enegijos valdymo paslaptis, Rytų kultūrą, meditaciją. Bet knyga nenuosekli, šokinėjama nuo vieno veiksmo prie kito. daug nuotraukų. Kalbama apie Kuskando begalinę naudą, bet ne apie jos techniką. Turi suprasti, jei domina Kuksando, turi registruotis į analogišką mokymų centrą ir jau ten per kelis metus išmoksi. Yra ir puikių patarimų. Tai daugiau biografinė knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...