KULTŪRA. Iliustruota Lietuvos enciklopedija

ISBN kodas: 5430041785, EAN kodas: 4771558401514

Autorių kolektyvas, Nijolė Adomavičienė

EAN kodas: 4771558401514, ISBN kodas: 5430041785, SKU: 000000000001107240, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 127, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2006-01-01, Formatas: 20x29, Leidykla: Šviesa

Ypatinga kaina
11,34 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

 
Tai populiariai parašyta knyga, priklausanti serijai „Iliustruota Lietuvos enciklopedija“, kurią sudaro 4 knygos: „Valstybė“, „Kultūra“, „Tradicijos“ ir „Gamta“.
Šioje serijos knygoje skaitytojas supažindinamas su žymiausiomis Lietuvos pilimis ir dvarais, senąja ir moderniąja lietuvių literatūra, filosofija, lankytinais originalios tematikos muziejais ir vietovėmis, tarpukario architektūra, moderniuoju lietuvių teatru, taikomąja daile, šiuolaikinių vizualiojo meno rūšių — kino, fotografijos istorija Lietuvoje.
Leidinys skiriamas jaunimui, visiems, kurie domisi Lietuvos tradicijomis ir kultūros paveldu.
 

 
„Iliustruota Lietuvos enciklopedija“ — tai serija enciklopedinių leidinių, supažindinančių skaitytoją su įvairiais Lietuvos valstybės gyvavimo laikotarpiais, gamtos raida ir jos fenomenais, įvairiomis kultūros sritimis ir formomis.
Seriją sudaro keturios teminės knygos: „Valstybė“, „Kultūra“, „Tradicijos“, „Gamta“. Jose rasite duomenų apie lietuvių kilmę, Lietuvos istoriją ir valstybingumo formas, sužinosite apie valdovus, prezidentus, valstybės simbolius, tradicijas, lietuvių šeimos papročius ir kalendorines šventes, etnografinius regionus, susipažinsite su senąja lietuvių raštija, literatūra, teatru, fotografija, kinu, bažnytiniu menu, taikomąja daile, žemės gelmėmis, gyvąja gamta ir kt.
Leidiniai gausiai iliustruoti, pateikiami atskirų sričių ir bendrieji Lietuvos žemėlapiai, statistikos diagramos. Skiriama jaunimui ir visiems, kurie domisi Lietuvos istorija, kultūra, tradicijomis ir gamta.
 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...