ŽEMA KAINA

Kūnas mena viską

ISBN kodas: 9786098254303, EAN kodas: 9786098254303

Bessel Van Der Kolk

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002183710, ISBN kodas: 9786098254303, EAN kodas: 9786098254303, Puslapių skaičius: 640, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Olandų, Leidimo metai: 2020-04-29, Formatas: 21x14,5x3,5, Leidykla: Liūtai ne avys , Vertėjas: Diana Urbonė

Ypatinga kaina
8,88 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

New York Times bestseleris Nr. 1


„Nepaprastai svarbi knyga kiekvienam, besidominčiam potrauminiu stresu ir jo gydymu bei jo poveikio visuomenei mastais.“
– Alexander McFarlane, Potrauminio streso tyrimų centro direktorius 


Šiame New York Times bestseleryje novatoriškų pažiūrų tyrinėtojas pakeičia mūsų suvokimą apie traumas ir pasiūlo naują, drąsią paradigmą, kaip pasveikti.
 
Traumos – tai gyvenimo faktas. Veteranai ir jų šeimos susiduria su skaudžiais kovų padariniais; kas penktas amerikietis buvo tvirkinamas; kas ketvirtas užaugo su alkoholikais; viena iš trijų porų patiria fizinį smurtą. Vienas žymiausių pasaulyje traumų specialistų dr. Besselis van der Kolkas daugiau kaip tris dešimtmečius dirbo su traumas patyrusiais žmonėmis. Knygoje Kūnas mena viską: kaip išgydyti kūno, proto ir sielos traumas jis pasitelkia naujausius mokslinius pasiekimus ir parodo skaitytojams, kaip trauma tikrąja žodžio prasme pakeičia ir kūną, ir smegenis, pablogina traumuotų žmonių gebėjimą justi malonumą, domėtis įvairia veikla, kontroliuoti save ir pasitikėti. Autorius tyrinėja naujoviškus gydymo būdus – nuo nervinio grįžtamojo ryšio ir meditacijos iki sporto, dramos ir jogos, kurie atveria naujas pasveikimo galimybes, suaktyvindami natūralų smegenų neuroplastiškumą. Knyga Kūnas mena viską: kaip išgydyti kūno, proto ir sielos traumas, pagrįsta dr. B. van der Kolko ir kitų įžymių specialistų atliktais tyrimais, parodo didžiulę mūsų santykių, kurie ir žaloja, ir gydo, jėgą bei suteikia naują viltį atgimti kitokiam gyvenimui.  


Gydytojas Besselis van der Kolkas yra Traumų centro, esančio Brukline, Masačusetso valstijoje, įkūrėjas ir direktorius medicinos klausimais. Taip pat jis yra Bostono universiteto Medicinos mokyklos psichiatrijos profesorius ir Nacionalinio kompleksinių traumų gydymo tinklo direktorius. Kai nekeliauja po visą pasaulį mokymo tikslais, dr. van der Kolkas dirba ir gyvena Bostone. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
  1. 100%
    Knyga skaitėsi ir sunkiai ir lengvai. Potrauminio streso gydymas. Daug pavyzdzių.
  2. 100%
    Tai tarsi Biblija, skirta visiems, patyrusiems traumą ar dirbantiems šioje srityje. Van der Kolkas apibendrino svarbiausius ir naujausius laimėjimus neurologijos, psichologijos ir kūno terapijų srityse, kad sukurtų nuoseklų traumų supratimo ir gydymo planą. Jis rašo paprastai ir aiškiai, o savo gilias įžvalgas atgaivina subtiliu humoru. Daugelį metų kentėjau nuo potrauminio sindromo, jaučiau stiprų nerimą, išbandžiau visus įprastus gydymo būdus ( vaistus,psichoanalizę, dietą, mankštą, akupunktūrą, vitaminus, grupinę terapiją ir kt.). Atvirai kalbant, niekas iš tikrųjų neveikė, kol neatradau ir nepritaikiau somatinių (kūno) technikų, kurias propaguoja van der Kol kas ir kiti šviesuoliai, tokie kaip Peteris Levine'as, Patas Ogdenas ir Eugene'as Gendlinas. Man prireikė daug laiko, kad suprasčiau ir priimčiau skleidžiamą žinią, kad traumos paveikia gilesnę, posąmoninę (roplių) smegenų dalį, kurios pokalbinė terapija tiesiog negali pasiekti, jau nekalbant apie įtaką.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...