Kūno kalba - kelias į sėkmę

ISBN kodas: 9955241810, EAN kodas: 9789955241812

Korpersprache des Erfolgs

Samy Molcho

(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9955241810, EAN kodas: 9789955241812, SKU: 000000000001101961, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 188, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2006-06-01, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Originalo kalba: Vokiečių, Formatas: 17,2x24,1, Knygyne: 11.45, Vertėjas: Roma Reda Ptakauskienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
9,39 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Liežuvis meluoja, o kūnas – niekada.“ Samy Molcho
 
Samy Molcho(Semis Molcho), gimęs 1936 m. Tel Avive – daugelyje šalių populiarus mimas ir režisierius. Jo kūriniai „Vaikų kūno kalba“, „Visa tiesa apie žmogaus kūno kalbą“ ir „Kūno kalba ir partnerystė“ jau ne vienerius metus yra populiarumo neprarandantys bestseleriai. Samy Molcho – ne tik menininkas, rašytojas, bet ir Vienos muzikos ir aktorinio meno universiteto Makso Reinchardo studijų centro profesorius ir jau ištisus 20 metų yra žinomas kaip žmogaus kūno kalbos žinovas. Jis vedęs, turi keturis vaikus. 2004 metais Samy Molcho apdovanotas Didžiuoju Sidabriniu Garbės Ženklu už nuopelnus Austrijos Respublikai.
Samy Molcho savo naujoje, pačioje asmeniškiausioje knygoje „Kūno kalba – kelias į sėkmę“ jis išdėsto reikšmingiausius savo ilgamečio sėkmingo darbo atradimus, iliustruodamas juos asmenine patirtimi ir pastangomis apie tai, kokie komponentai sudaro sėkmę ir kaip sėkmė atsispindi žmogaus kūno kalboje.
Samy Molcho aiškina, kaip pasitelkiant gestus, mimiką ir kūno laikyseną atverti duris savo sėkmei. Svarbiausiems teiginiams iliustruoti bei pagrįsti jis pateikia kasdieniškas situacijas ir, remdamasis vaizdingais, iškalbingais teigiamais ir neigiamais pavyzdžiais, parodo, kokias reakcijas sukelia įvairios kūno laikysenos. Nesvarbu, kas tai būtų – pokalbis, derybos ar prezentacija, – lengvai įsimenami ir pritaikomi Samy Molcho patarimai padės jums išmokti tinkamai elgtis bet kurioje situacijoje ir palikti kitiems nuoširdaus ir pasitikinčio savimi žmogaus įspūdį.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...