5%
5%

KŪNO KULTŪRA. Vadovėlis 2 klasei

Laisvūnė Daukšaitė, Irina Klizienė, Laima Laima Buliuolienė, Šarūnas Klizas

SKU: 000000000003136155, EAN kodas: 9785430067786, ISBN kodas: 9785430067786, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 60, Leidimo metai: 2017-12-14, Formatas: 29x21x0,5, Leidykla: Šviesa

Ypatinga kaina 14,81 € Knygyne 15,59 €

Sutaupote 0,78 € (5%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kūno kultūros vadovėlio komplektas pasižymi teorinių žinių ir praktikos derme. Fizinis ugdymas nėra vien tik fiziškai aktyvios pamokos, reikia ir žinių, kurios padėtų mokiniams  taisyklingai atlikti vieną ar kitą judesį, kritiškai mąstyti. Tik taip galima tikėtis, kad jie patirs sporto naudą,  judėjimo džiaugsmą ir pasitikės savo jėgomis.

Vadovėlio komplektas padės:
•    sistemingai lavinti pagrindinius judėjimo įgūdžius;
•    ugdyti sveikos gyvensenos nuostatas, suvokti aktyvaus judėjimo svarbą;
•    skatinti mokinius aktyviai įsitraukti į kūno kultūros pamokas, veikti atsakingai ir saugiai.

Vadovėlio medžiaga išdėstyta 9 skyriuose. Papildomai parengtas įvadas, visų mokslo metų veiklos apibendrinimas,  projektai ir mankštos pratimų kompleksas. Rekomenduojama vieną ar kelis kartus per mėnesį kūno kultūros pamokas vesti klasėje ir dirbti su visu komplektu (vadovėliu, užrašais ir mokytojo knyga). Per tokias pamokas siūloma apibendrinti mėnesio temas ir supažindinti mokinius su būsimomis mėnesio veiklomis. Žinioms įtvirtinti pateikiamos ne tik su teorija, bet ir su fizine veikla susijusios užduotys – jos suteiks vaikams galimybę aktyviai judėti ir šiose pamokose. Toliau visą mėnesį pamokas siūloma organizuoti sporto salėje arba sporto aikštyne (lauke). Pamokų aprašymai pateikti mokytojo knygoje.

Kūno kultūros  vadovėlio komplektą 2 klasei  sudaro: vadovėlis, užrašai ir  mokytojo knyga.
Detalesnę informaciją apie leidinį rasite autoriniame pristatyme (https://bit.ly/3817OsD)
2018 m. geriausių Europos mokymosi priemonių apdovanojimuose (BELMA) specialųjį komisijos prizą pelnė Kūno kultūros mokymosi priemonių komplektas 2 klasei. Prestižinis įvertinimas atiteko už inovatyvų požiūrį į kūno kultūros pamokas.

Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą rasite straipsnyje: https://www.sviesa.lt/node/15447


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...