50%
50%
Nauja
Nauja

Kupidonas kartoniniais sparnais

Cupidon a des ailes en carton

Raphaëlle Giordano

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786090140857, EAN kodas: 9786090140857, SKU: 000000000001111788, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 368, Leidimo metai: 2020-03-25, Formatas: 21,3x14,3x3,1, Knygyne: 14.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Erika Sabaliauskaitė

Ypatinga kaina 7,49 € Knygyne 14,99 €

Sutaupote 7,50 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kupidonas kartoniniais sparnais

 

Raphaëlle Giordano jau spėjo išgarsėti savo knygomis „Tavo gyvenimas prasideda supratus, kad gyveni tik kartą“ ir „Diena, kai liūtai ims ėsti salotas“. Naujausias jos romanas tęsia geriausias tokių knygų kaip „Dievas visada keliauja incognito“ (aut. Laurent Gounelle) tradicijas ir skiriamas visiems, kurie ieško įkvepiančios, kasdienes problemas padedančios spręsti literatūros.

 

Meredita – dar niekam nežinoma aktorė, trokštanti savo jėgomis padaryti karjerą. Ji tikrai myli Antuaną, bet dar nėra pasiruošusi įsipareigoti. Mergina įsitikinusi, jog santykiuose turi padaryti pertrauką, kad pamatytų viską iš šalies ir nuspręstų, ko iš tikrųjų nori gyvenime. Ji privalo užduoti sau svarbius klausimus: kaip tinkamai mylėti save? Kaip mylėti kitą paliekant jam erdvės? Kaip jį suprasti ir išsaugoti aistros ugnį? Ar įmanoma susikurti savo laimę, ar ji nuo mūsų nepriklauso?
Mergina mano, kad, įdėjusi pakankamai darbo ir pastangų, tapusi atviresnė, gali išmokti mylėti geriau, išsiugdyti savo mylėgebą. Antuanas sutrikęs ir nuliūdęs, bet sutinka duoti jai 6 mėnesius ir 1 dieną. Ji pažada sugrįžti. Taip prasideda Mereditos meilės kelionė, paįvairinama Kupidono pokštų. Tik ar ji ras atsakymus į savo klausimus? Ar tada nebus per vėlu?

 

Romane gausu gyvenimiškos išminties, kaip išsaugoti santykius ir išlikti poroje, o knygos pabaigoje pateikiama glausta meilės patarimų santrauka.


Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Kaip ir kitos autorės knygos paliko daug minčių, apmąstymų, kad tikrai kiekvienas galim kažką keisti. PATIKO LABAI
  2. 100%
    Savęs atradimo meilėje ir vaikystėje įgytų kompleksų atsikratymo vadovėlis. Meredita - ponia Baimingoji, Įsitikinusioji, Komplesuotoji. Siekis, kad šios ponios taptų tuo, kuo visada turėjo būti - trijomis Gracijomis. Neleisti savo praeičiai naikinti ateities. Žodžių galia, prisilietimai, vaizdo estetika, garsai, kūno skonis ir kvapas. Visi šie dalykai gali padaryti intymų aktą kur kas subtilesnį ir turiningesnį. o Mereditos draugės Rozoz visi atsitiktiniai pasimatymai tėra noras negrabiai paslėpti tuštumą, bet kuo užpildyti nesibaigiantį mylimojo laukimą ir nuslėpti nepakeliamą tiesą: jos gyvenime Meilės pakolkas nėra. Teks jos palaukti. Ir Antuano, Mereditos mylimojo, siekis, kad ji suprastų, kad jis nori būti šalia.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...