15%
15%
Turėsime sandėlyje vasario 7 d.

Kuždesių fontanas

The Fountains of Silence

Ruta Sepetys

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 6)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090139141, ISBN kodas: 9786090139141, SKU: 000000000001111898, Puslapių skaičius: 512, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-11-16, Formatas: 23,5x14,3x3,4, Knygyne: 16.59, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Zita Marienė

Ypatinga kaina 14,10 € Knygyne 16,59 €

Sutaupote 2,49 € (15%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


Lietuvio ir amerikietės dukra Ruta Sepetys (g. 1967 m.) pasaulyje išgarsėjo istoriniu romanu „Tarp pilkų debesų“. Knyga, pasakojanti apie lietuvių tremtį į Sibirą Antrojo pasaulinio karo metais, tapo pasauliniu bestseleriu ir buvo įtraukta į mokykloms rekomenduotinos literatūros sąrašą. „Kuždesių fontanas“ yra naujausia, ketvirtoji autorės knyga.
1957-ųjų Ispanija. Generolo Fransisko Franko valdoma šalis, atsigavusi nuo karo baisumų, vis labiau traukia užsieniečius, ieškančius saulės, vyno ir pramogų. Tačiau patys ispanai tarsi apsigaubę tylos skraiste – jie turi savo nuomonę apie diktatorišką Franko režimą, kurią kruopščiai slepia ne tik nuo atvykėlių, bet kartais ir nuo kaimynų.
Aštuoniolikmetis Danielius Meitsonas – turtingo naftos magnato sūnus – su tėvais atvyksta į Madridą, tikėdamasis pažinti šalį, iš kurios kilusi jo motina. Jaunas, išvaizdus vaikinas, nuolat spragsintis fotoaparatu, iš karto patraukia viešbučio darbuotojos Anos dėmesį. Jai Danielius atrodo tarsi iš kito pasaulio.
Bendraudamas su Ana ir fiksuodamas Ispanijos kasdienybę fotojuostelėje, Danielius pamažu suvokia, kad turistams rodomas šalies portretas toli gražu neatspindi tikrojo šalies veido ir po sunkia tyla besislepiančios grėsmingos realybės.
Naujausioje knygoje R. Šepetys pasakoja skaudžią istoriją, besislepiančią tarp tamsių istorijos puslapių. Tikrais įvykiais grįstam romanui papildomo svorio suteikia dokumentiniai intarpai: ištraukos iš spaudos, istorinės nuotraukos bei autentiškos žinomų to meto žmonių citatos.
Autorė pasakoja jaudinančią istoriją, kurios poveikis dar didesnis dėl to, kad knyga yra apie menkiau žinomą istorinį laikotarpį. Užburiantis ir akis atveriantis istorinis romanas. – Booklist  
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  5 iš 5
 2. 100%
  Nors ir idėja panaši, t. y. meilės istorija, sudėtingo istorinio laikotarpio fone, pirma ką rekomenduočiau, tai atsiriboti nuo "Tarp pilkų debesų" ir nebelyginti knygų tarpusavyje, nes svetima istorija niekada taip nepalies širdies kaip išgyventa mūsų šalies ir mūsų artimųjų.
  Knyga labai patiko. Įtraukianti, lengvai skaitosi. Buvo ir paslapčių, ir įtampos, ir romantikos. Sužadino smalsumą šiek tiek daugiau pasidomėti Ispanijos istorija.
 3. 100%
  Patiko, mažai girdėta istorijos dalis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...