19%
19%

Kvepalų keliu

Il sentiero dei profumi

Cristina Caboni

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 25)

SKU: 000000000001110046, EAN kodas: 9786090119501, ISBN kodas: 9786090119501, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Puslapių skaičius: 400, Leidimo metai: 2015-07-17, Formatas: 23,5x15x3, Knygyne: 15.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Tilindytė

Ypatinga kaina 12,55 € Knygyne 15,49 €

Sutaupote 2,94 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kvepalai – tai kelias. Juo eidamas atrasi savo sielą.

Elena niekuo nepasitiki... Tik kurdama kvepalus ji užsimiršta, tik apsupta gėlių, vaisių ir prieskonių aromato žino, kaip nugalėti savo baimes. Kartu kvepalai jai primena ir skaudžią praeitį, kurią ji nori pamiršti. Tačiau norėdama sukurti Tobulus kvepalus, Elena turės atverti jausmus. Elenai kvepalai – kelias ne tik į savo, bet ir į kitų žmonių širdį. Kvepalai atveria slapčiausias mintis, atskleidžia tikruosius troškimus: vilkdalgiai skatina pasitikėti, mimozos suteikia laimę, vanilė apsaugo, prožirniai neleidžia pasiduoti.

Dvidešimt šešerių Elena – garsios italų parfumerių dinastijos palikuonė. Jos talentas išskirtinis, o santykis su kvepalais – ypatingas. Mergina ne tik skiria švelniausius kvapus – įspėjusi slapčiausius žmonių troškimus, ji gali sukurti kvepalus, padėsiančius susigrąžinti prarastą meilę, įveikti drovumą ar atgauti sielos ramybę.

Likimas, iš gimtųjų namų Florencijoje atvedęs Eleną į vieną didžiausių Paryžiaus laboratorijų, suteikia jai neįtikimą galimybę kurti ir kartu priverčia patirti ne vieną didelį išbandymą.

Įstabi ir jaudinanti istorija nukelia į paslaptingą ir magišką kvepalų pasaulį, skaitytojui atskleidžiamos kvepalų kūrimo paslaptys, augalų kvapų reikšmės.

Perskaitę šią knygą pajusite, kiek daug kvapų mus supa, o suprasdami, kaip jie mus veikia, kitaip juos imsite vertinti. Ir nuo šiol kvepalus rinksitės itin atsakingai.

Vicky

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įstabus kvėpalų pasaulis. Jų istorija apimanti kelis šimtmečius, gamybos technoligija ir kūryba. Ir meilė greta. Patėvio nekenčiama ir mamos dėl vyro palikta Elena auga su močiute, kelių kartų moterų, kuriančių kvėpalus, pasaulyje. Ji apdovanota genų ir gamtos dovana justi jausmus kaip kvėpalus, o kvėpalus kaip jausmus. Gyvenimo vėtyta ir mėtyta Elena Paryžiuje sutinka artimą sielai Kailą. Atsargiai jautriai ir gražiai klostosi jų santykiai. Kartais iki ašarų jaudinanti knyga.
 2. 100%
  Šią knygą jau seniai perskaičiau, labai patiko. Žavi tas nuostabusis, magiškasis kvepalų pasaulis, o ypač pagrindinė veikėja - Elena, jos skaudi praeitis ir kova už naujus pasiekimus, vietą po saule, tas troškimas sukurti Tobulus kvepalus, meilė Kailui. Yra kvepalų žodynėlis. O kiek yra įdomių minčių:„Jautrumas - vienas įdomiausių mielos sielos bruožų“, „Tik tas, kas neturi gerų savybių, menkina kitus“, „Neapykanta - sudėtingas jausmas. Nekenčiame to, ko stipriai trokštame ir negalime turėti, neapykanta ir meilė per daug susijusios, jų kontūrai išsklidę, tarp jų nėra griežtos ribos“, „Sakydavo, kad kvapas - kelias, vedantis į sielos gelmes, leidžiantis sielą pažinti. Kad žodžiai, vaizdai, garsai ir skonis gali apgauti. Tik ne uoslė - ji nesuklaidins.“ Knyga puiki.
 3. 100%
  Nuostabi, silta, moteriska knyga, labai patiko. Ja perskaicius norisi uostyti nisinius kvepalus.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...