21%
21%
Nauja
Nauja

Laiko kaina

The price of time

Tim Tigner

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimas 1)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002184202, EAN kodas: 9786094664854, ISBN kodas: 9786094664854, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 400, Leidimo metai: 2020-06-03, Formatas: 22,1x14,7x3,4, Knygyne: 17.49, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Rita Kaminskaitė

Ypatinga kaina 13,74 € Knygyne 17,49 €

Sutaupote 3,75 € (21%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tim Tigner (Timas Taineri) pradėjo savo karjerą JAV kariuomenės specialiųjų pajėgų kontržvalgyboje šaltojo karo metais. Griuvus Berlyno sienai, jis nuo špionažo perėjo į arbitražą ir perestroikos metu persikėlė į Maskvą, besikuriant ES – į Briuselį, kur vadovavo vienam iš Johnson &Johnson padalinių ir keliavo po visą pasaulį, kaip dabar daro jo trilerių personažai. Galiausiai apsistojo Silicio slėnyje, kur prisidėjo prie naujų medicinos technologijų kūrimo. Šiuo metu jis su žmona ir dviem dukterimis gyvena Šiaurės Kalifornijoje. Tigneris – dvylikos bestseleriais tapusių veiksmo trilerių autorius.

„Laiko kaina“ – trileris apie vieną didžiausių žmonijos svajonių – nemirtingumą. 
Aštuoniems mokslininkams pavyksta sukurti preparatą, kurio injekcija visiškai sustabdo senėjimą. Jų gyvenimą gali nutraukti smurtinė mirtis, tačiau jie niekada nepasens. Ir saugodamiesi išties galės gyventi amžinai. Skamba pasakiškai? Tačiau jie anaiptol nesiruošia pasidalinti savo atradimu su visu pasauliu. Priešingai - aštuonetas nemirtingųjų ruošiasi padaryti viską, kad niekas nesužinotų jų paslapties. Bet kaip šiems išrinktiesiems nuslėpti, jog metams bėgant jų kūnas nesikeičia? Ir jie suranda siaubingą išeitį... Tam, kad galėtų niekieno netrukdomi gyventi amžinai, už juos turi mirti kiti. Bet kam rūpi tie kiti? 
Tačiau saujelė nemirtingųjų per anksti patikėjo savo visagalybe. Ar gali būti, kad tie, kurie klusniai vykdė jų užduotis, galiausiai atsisuko prieš juos pačius? Jei ne, tai kodėl tarp jų netikėtai įsisuko mirtis?  
Ir dabar nemirtingieji privalo žaisti žaidimą su mirtimi, kuri seka jų pėdomis. 
„Laiko kaina“ – veiksmo trileris, kur kvapą gniaužiančius siužeto posūkius keičia filosofiniai apmąstymai. 
Ar taptume geresni, jei žinotume, kad gyvensime amžinai? 
Ką paaukotume už nemirtingumą?
Ir apskritai – kiek kainuoja žmogaus gyvenimas?
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 60%

    Vidutinis trileris su fantastikos elementais, labai primenantis B kategorijos holivudinį veiksmo filmą, su įprastom tokiems kūriniams logikos spragom. Patiks tiems, kurie su malonumu skaitė Brado Thoro „Liucernos liūtai“ ar Greggo Hurwitzo „Našlaitis X“.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...