20%
20%

Laimė turėti mažiau. Minimalistinės gyvensenos vadovas

ISBN kodas: 9786094661617, EAN kodas: 9786094661617

THE JOY OF LESS, A MINIMALIST LIVING GUIDE

Francine Jay

Vertinimas nėra galimas:
73% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9786094661617, EAN kodas: 9786094661617, SKU: 000000000002167212, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2016-06-01, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 22,1x14,8x2,3, Knygyne: 5.89, Vertėjas: Rita Vidugirienė, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
4,71 €
Knygyne
5,89 €

Sutaupote 1,18 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ar kada nors jautėte, kad jūsų turimas turtas užuot džiuginęs gniuždo jus? O gal slapta svajojote, kad kiltų uraganas ir išnešiotų viską iš jūsų namų? Jei taip, metas imtis paprastinti savo gyvenimą! Amerikietės Francine’os Jay, pramintos Mis Minimaliste, knyga „Laimė turėti mažiau“ – tai lengvas ir smagus vadovas į minimalisto gyvenimą. Pirmoje dalyje – „Minimalizmo filosofija“ – įkvėptai kalbama apie džiaugsmus ir atlygius, kurių teikia išsilaisvinimas nuo daiktų pertekliaus. Antroje dalyje – „STREAMLINE metodas“ – pateikiama 10 paprastų ir lengvai įgyvendinamų žingsnių programa, padėsianti atsikratyti šlamšto. Trečioje dalyje – „Po kambarį“ – einama iš kambario į kambarį ir nurodomi konkretūs būdai, kaip kuriame jų tvarkytis. Ketvirta dalis – „Gyvenimo būdas“ – padės jums sutrumpinti privalomų atlikti darbų sąrašą ir taip laimėti laiko, be to, paaiškins, kaip, taupant vietą spintoje, galima padėti mūsų planetai. Tad jei jau pasirengę apsišvarinti, atsiverskite knygą ir atsidursite kelyje į paprastesnį, kryptingesnį ir ramesnį gyvenimą.
Francine’os Jay knyga skirta žmonėms, kurie pavargę nuo priklausomybės daiktams – nuo to, kad jų daiktai valdo juos pačius. Jei jaučiate, kad jūsų namai perpildyti šlamšto, kad eikvojate laiką ieškodami kur ką padėjote, ar kad išleidžiate daugybę pinigų daiktams, kurių jums iš tiesų nereikia, ši knyga jums padės. Ji taip pat skirta tiems, kurie mano, kad daiktai gali suteikti laimės ir kad jie nusipelno jūsų laiko ir energijos. Jei svajojate apie gerai organizuotus, lengvai tvarkomus ir švarius namus, ši knyga taip pat jums. Maža to, jei ieškote patarimų, kaip sudėlioti prioritetus ir sudaryti optimalų kasdienių darbų sąrašą, čia rasite ir tai. Tai puiki pagalbinė knyga visiems.
Knyga „Laimė turėti mažiau“ padės jums atlaisvinti savo namus, neišlaidauti perkant daiktus, kurių jums nereikia ir susikoncentruoti į svarbesnius dalykus jūsų gyvenime.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pašalindami perteklių iš savo namų, darbotvarkės ir minčių, mes ištuštiname savo puodelius ir įgyjame neribotą erdvę gyvenimui, meilei, viltims, svajonėms ir nesuskaičiuojamoms džiaugsmo akimirkoms...
  Minimalistinis gyvenimo būdas - tikras išsigelbėjimas, suteikiantis galimybę pradėti viską nuo nulio. Išmokti tarti ne, nustatyti prioritetus ir atlikti darbus lengvai ir produktyviai. Bet tam reikia pasiruošti. Morališkai.
  Kad būtų naudingas, daiktas turi būti naudojamas. Ne daiktai yra mūsų praeitis ir atminimai - jausmai.
  Šioje knygoje teisingai sakoma, mūsų prisiminimai, svajonės ir troškimai - tai ne daiktai, o būtent mes. Ir mažiau daiktų - mažiau streso, daugiau laisvės.
  Man labai pagelbėjo mantra iš šios knygos "džiaukis neturėdamas", nors ir nesu linkusi supirkinėti niekučius.
  Tiesiog - kaskart pagalvoju, ar reikia man to daikto - be būtinų kasdienių daiktų - ir klausimas atkrenta savaime.
  Su malonumu dabar renku ir kolekcionuoju įspūdžius, keliones, prisiminimus.
  Viskam savo laikas ir sava vieta.
  Pradėkite nuo nulio
  Šlamštas, Turtas arba Perduok kitam
  Pagrįskite kiekvieną turimą daiktą
  Viskam sava vieta
  Visi paviršiai tušti
  Moduliai
  Ribos
  Kažkam atsiradus, kažkas turi pasitraukti
  Apkarpykite turimų daiktų sąrašą
  Kasdienė priežiūra

  Svarbu, atokiau laikytis nuo parduotuvių. Tik tas dar kolei kas nepadeda man su knygomis. Ir jų atsisakyti negaliu - nes visos parinktos kruopščiai, perskaitytos ne vieną kartą. Saugomos ir mylimos.

  Ši knyga padeda išmokti gyventi kaip drugelis - kuo lengviau, gracingiau ir gražiau. Svarbu, kad tai nebūtų tik vienos dienos gyvenimas...

  Svarbiausia - ateina laisvė. Išbandžiau. Pasitvirtino... nors ir buvo baisu...
 2. 100%
  Įdomus minimalistinės gyvensenos vadovas. Aišku viena, namuose mažiau daiktų, tvarkytis žymiai lengviau. Knygoje yra daug gerų patarimų, pasamprotavimų. Autorė aprašo kokią sistemą naudoja daiktų atrankai kurie lieka jos namuose.
  Svarbiausia pradėti. Kasdien atsikratote vienu nereikalingu daiktu, taip per metus nejausdami išmesite 365.
 3. 60%
  Mintys knygoje geros, bet per daug ištęstai aprašytos, esmė gali būti sutraukta į 20 psl.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...