18%
18%

Laimingas žmogus

L'homme qui voulait etre heureux

Laurent Gounelle

Vertinimas nėra galimas:
64% of 100
(įvertinimai 9)

ISBN kodas: 9789955388524, EAN kodas: 9789955388524, SKU: 000000000001106095, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 208, Leidimo metai: 2010-12-01, Formatas: 13x20,4x2,1, Knygyne: 8.31, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Erika Sabaliauskaitė

Ypatinga kaina 6,81 € Knygyne 8,31 €

Sutaupote 1,50 € (18%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tikra patirtimi pagrįsta istorija, kuri užkrės gyvenimo džiaugsmu ir padės surasti neišsenkantį laimės ir sėkmės šaltinį.

 Įsivaizduokite, kad baigiantis atostogoms Balio saloje nusprendžiate aplankyti seną išminčių. Be jokios ypatingos priežasties - tiesiog šiaip, nes apie jį sklinda garsas, o be to, ką gali žinoti... Senuko žodžiai pribloškia: jūsų sveikata gera, bet nesate... laimingas. Išminčius spinduliuoja begaline išmintimi ir, atrodo, pažįsta jus geriau nei jūs pats save. Jūsų patirtį ir įsitikinimus jis nušviečia ypatinga šviesa ir pastūmėja į patį nuostabiausią nuotykį - savęs paieškas. Išminčius ima vesti jus pažinimo keliu link gyvenimo, apie kokį svajojate...

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera knyga. Rekomenduoju perskaityti besijaučiantiems "ne savo rogėse sėdžiu". Stimuliuojanti, skatinanti susimąstyti. Man žymiai psichologiškai stipresnė už "Dievas visada keliauja incognito" ;) Pasiimkit rašiklį, baltą lapą, minčių tikrai rasit ir vykdykite išminčiaus skiriamas užduotis knygos veikėjui, kaip Jums skirtas ;)
 2. 100%
  Trumpa, paprasta knyga, kupina paprastų gyvenimiškų tiesų, kurias dažnai pamirštam.. :))
 3. 80%
  Knyga priverčianti susimastyti apie savo gyvenimą, laimės pojūtį, aplink mus supančius dalykus. Pagrindinis pasakotojas, yra mokytojas, kuris atostogaudamas Balio saloje sugalvoja aplankyti žiniuonį Samtjagą. Ši pažintis pakeičia jo gyvenimą, pamažu jis vykdydamas paskirtas užduotis įveikia savo baimes: pakeičia profesiją,užkalbina moteris, įkopia į Skuvo kalną... Jis pradeda tikėti savimi, ir tuo kad kiekvienas turi pasirinkti ir gyventi savo gyvenimą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...