35%
35%

Laimingi šunsnukiai

ISBN kodas: 9786090122488, EAN kodas: 9786090122488

Alex Monaco

Vertinimas nėra galimas:
72% of 100
(įvertinimai 130)

ISBN kodas: 9786090122488, EAN kodas: 9786090122488, SKU: 000000000001110637, Puslapių skaičius: 216, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2016-04-08, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21,3x14,3x1,5, Knygyne: 14.69, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
9,55 €
Knygyne
14,69 €

Sutaupote 5,14 € (35%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Alex Monaco 

„Turiu tau gerą naujieną! Tu dar gali tapti laimingu žmogumi. Turiu ir blogą naujieną. Tavo laimė negali laukti pirmadienio. Laimė yra čia, jai skauda labiau nei tau, nes prispaudei ją savo subine!“

Alexas Monaco yra gyvenimo provokatorius, verslininkas, gimęs Lietuvoje. Alexo Monaco įžūliai atviri ir nuoširdūs straipsniai (www.monaco.lt), nuotraukos (www.fbk.com/AlexMonaco.lt) su žymiausiais pasaulio žmonėmis (tarp jų su Monako princu) susprogdino internetą ir paliko kitus motyvatorius užnugaryje.

Jo kuriama muzika klausoma šimtu tūkstančių klausytojų:
https://www.youtube.com/watch?v=Vtov0u4cwBI

 • Pasikelk žmogiškąją vertę nenaudodamas chirurginių priemonių, pinigų!
 • Išsiaiškink, kodėl tave gyvenimas lagina!
 • Sužinok, kaip apsupti save išmintingais žmonėmis, mokytojais, įkvėpėjais!
 • Susikurk aplinką, kuri vers tave nuolat siekti dar aukštesnių rezultatų!

DĖMESIO, ŠALUTINIS POVEIKIS!

Kai perskaitęs knygą pradėsi keistis, neišvengiamai atsiras šalutinis poveikis: seni draugai pyks, kad vakarais su jais nežaidi PC žaidimų arba nebegeri alkoholio! Jie prieštaraus bet kokiems tavo pokyčiams! Tiesa, po tam tikro laiko pamatę, kad pasikeitei, spaus tau ranką. Bet kai dar labiau praturtėsi, jie vis tiek nebandys tapti panašiais į tave – tiesiog netikės, kad pats viską pasiekei. Jie manys, kad tave saugo angelas, kuris, neturėdamas, ką veikti, kasdien įpila tau į arbatą miltelių, priverčiančių tave GALVOTI SAVO GALVA. Kiti manys, kad tau tiesiog pasisekė, vadins laimės kūdikiu arba net šunsnukiu... Tave apkalbinės, nes mokėsi be priežasties gerai jaustis. Supranti, būdamas laimingas ir atsipalaidavęs + 100 procentų pasitikintis savimi, tu atrodysi kitaip. Bet tu šią „ydą“ priimsi kaip dovaną. Po velnių! Geriau būti kitokiu, leisti save vadinti laimingu šunsnukiu, užuot gyvenus pagal nelaimingų žmonių taisykles!

Gauk toną pasitikėjimo + atsikratyk nerimo + įsipareigok pokyčiams + pasikrauk įkvėpimo ir energijos + išspausk iš gyvenimo maximumą!

Užteks mėgėjiškai gyvenime mirkyti kojų pirštelius – pasinaudok tau suteiktu shortkutu į laimę, kurį paruošė Alex Monaco.

www.monaco.lt | www.axmonaco.com | www.fb.com/alexmonaco.lt

 

 Visą knygų seriją rasite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 130)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki motyvacinė knyga. Sužavėjo tuo, kad autorius pasakojo apie save, savo istoriją, o ne sudėliotus kitų gyvenimus. Tai knyga kuria gali atsiversti kiekviena diena, ir pasisemti to, ko tau šiandieb truksta.
 2. 100%
  Knyga man patiko. Gal todėl, kad tai buvo viena pirmųjų į mano rankas paimtų knygų saviugdos tema. Autorius nieko nedaro tobulai, jis tiesiog pasakoja savo istoriją: nepagražintą, be visų tų muilo burbulų kurie suteiktų saldumo knygos puslapiams ir su viltimi, kad jo istorija įkvėps kitus keistis. Mes savęs ieškome visą gyvenimą ir tai normalu. Svarbiausia mėgautis pačiu ieškojimo procesu. Knygą labiau rekomenduočiau pradedantiems savęs paieškas, nes perskaičius užsienio autorių knygas, šia knyga galima ir nusivilti dėl dažnai besikartojančių frazių ir nuotraukų, kurios greičiausiai skirtos užpildyti neišbaigtą rašyti knygą.
 3. 100%
  Tai ne tik knyga, bet ir įkvepiantis gyvenimo vadovas!!!

  Unikalus šedevras!!
  Laukiu kitų autoriaus knygų! Wauuuu!!!!!!!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...