20%
20%
TOP
TOP

Laimingi šunsnukiai

Alex Monaco

Vertinimas nėra galimas:
76% of 100
(įvertinimai 119)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001110637, EAN kodas: 9786090122488, ISBN kodas: 9786090122488, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2016-04-08, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 216, Spalvingumas: Spalvotas, Formatas: 21,3x14,3x1,5, Knygyne: 13.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 11,19 €
Knygyne 13,99 €

Sutaupote 2,80 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Alex Monaco 

„Turiu tau gerą naujieną! Tu dar gali tapti laimingu žmogumi. Turiu ir blogą naujieną. Tavo laimė negali laukti pirmadienio. Laimė yra čia, jai skauda labiau nei tau, nes prispaudei ją savo subine!“

Alexas Monaco yra gyvenimo provokatorius, verslininkas, gimęs Lietuvoje. Alexo Monaco įžūliai atviri ir nuoširdūs straipsniai (www.monaco.lt), nuotraukos (www.fbk.com/AlexMonaco.lt) su žymiausiais pasaulio žmonėmis (tarp jų su Monako princu) susprogdino internetą ir paliko kitus motyvatorius užnugaryje.

Jo kuriama muzika klausoma šimtu tūkstančių klausytojų:
https://www.youtube.com/watch?v=Vtov0u4cwBI

 • Pasikelk žmogiškąją vertę nenaudodamas chirurginių priemonių, pinigų!
 • Išsiaiškink, kodėl tave gyvenimas lagina!
 • Sužinok, kaip apsupti save išmintingais žmonėmis, mokytojais, įkvėpėjais!
 • Susikurk aplinką, kuri vers tave nuolat siekti dar aukštesnių rezultatų!

DĖMESIO, ŠALUTINIS POVEIKIS!

Kai perskaitęs knygą pradėsi keistis, neišvengiamai atsiras šalutinis poveikis: seni draugai pyks, kad vakarais su jais nežaidi PC žaidimų arba nebegeri alkoholio! Jie prieštaraus bet kokiems tavo pokyčiams! Tiesa, po tam tikro laiko pamatę, kad pasikeitei, spaus tau ranką. Bet kai dar labiau praturtėsi, jie vis tiek nebandys tapti panašiais į tave – tiesiog netikės, kad pats viską pasiekei. Jie manys, kad tave saugo angelas, kuris, neturėdamas, ką veikti, kasdien įpila tau į arbatą miltelių, priverčiančių tave GALVOTI SAVO GALVA. Kiti manys, kad tau tiesiog pasisekė, vadins laimės kūdikiu arba net šunsnukiu... Tave apkalbinės, nes mokėsi be priežasties gerai jaustis. Supranti, būdamas laimingas ir atsipalaidavęs + 100 procentų pasitikintis savimi, tu atrodysi kitaip. Bet tu šią „ydą“ priimsi kaip dovaną. Po velnių! Geriau būti kitokiu, leisti save vadinti laimingu šunsnukiu, užuot gyvenus pagal nelaimingų žmonių taisykles!

Gauk toną pasitikėjimo + atsikratyk nerimo + įsipareigok pokyčiams + pasikrauk įkvėpimo ir energijos + išspausk iš gyvenimo maximumą!

Užteks mėgėjiškai gyvenime mirkyti kojų pirštelius – pasinaudok tau suteiktu shortkutu į laimę, kurį paruošė Alex Monaco.

www.monaco.lt | www.axmonaco.com | www.fb.com/alexmonaco.lt

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 119)
TOP komentarai
 1. Roksana
  100%
  Patiko
 2. Milda
  100%
  Puiki knyga
 3. Giedrius
  100%
  Knyga patiko daug minčiu giliū knygoje tikrai yra, kai ka žinojau dabar paskaites žinau dar daugiau. Gyvenam viena karta darykim tai ka norime nesistengdami kitiems itikti. Ir bukim žmogiškais geri darbai kitiems su kaupu atsipirks o, sunkus darbas siekimas to ko nori viena diena duos naudos. Nepasiduokit visi galim pasileikeisti, reikia judeti i prieki. Ačiū autorui už knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...