Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Laimingos vaikystės psichologija

Superpowers for parents: the psychology of great pareting and happy children

Stephen Briers

Vertė: Vitalija Gražienė,

175 p., minkštas virš.,

23,5x16,5x1,1 cm,

Tyto alba,

ISBN 9789986168164,

Prekės kodas 9789986168164.

Klubo kaina:
2,95
Knygyne:
3,35
Sutaupote:
0,40  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Stephen Briers (Stivenas Brirsas) - žymus britų klinikinės psichologijos specialistas, pedagoginių televizijos laidų konsultantas BBC ir Channel Five, trijų knygų apie vaikų psichologiją autorius. Šiuo metu su žmona ir dviem sūnumis gyvena Brightone.

„Laimingos vaikystės psichologija" - knyga, skiriama ir tėvams, ir specialistams. Visi tėvai nori, kad jų vaikai patirtų laimingą vaikystę. Tačiau daugybė mūsų kada nors jautėsi bejėgiai, negalėdami suvaldyti siautėjančio vaiko ar matydami, kaip nusiminęs vaikas vos sulaiko ašaras. Augti nėra paprasta: vaikas bijo ir nerimauja dėl daugybės dalykų. Vaikas stengiasi daryti tai, ko iš jo reikalaujame - bet ne visada pavyksta. Vaikas siekia pripažinimo - ir nuliūsta, kai jam kas nors nesiseka. Yra daugybė situacijų, kuriose neįstengiame susivaldyti ne tik mes, bet ir mūsų vaikai. Ar nebūtų puiku vienu rankos mostu pakeisti savo vaikų elgesį, paversti juos šiek tiek supratingesnius arba magiškai panaikinti jų negandas?
Ši knyga - pagalba tiems, kas nori padėti vaikams lengviau įveikti gyvenimo sunkumus. Aišku, antžmogiškų galių jiems nesuteiksime, bet galime juos pamokyti savikontrolę stiprinančių specifinių metodų ir įdiegti įgūdžių, kurie bus naudingi ir tuomet, kai laiminga vaikystė baigsis.
Kaip išmokti atpažinti nerimą keliančias mintis ir jas valdyti?
Pasitelkę dr. S. Brierso knygoje aprašomą metodiką, naudodamiesi jo patarimais, užauginsime laimingus žmones, kurie sunkią valandą  visuomet galės prisiminti laimingą savo vaikystę.

 

Komentaras