20%
20%
Nauja
Nauja

Laiškai, kurių tu niekada negausi

Živilė Galdikienė

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 8)

SKU: 000000000001111705, EAN kodas: 9786090135006, ISBN kodas: 9786090135006, Leidimo metai: 2018-11-05, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 192, Formatas: 23,5x14,3x2, Knygyne: 11.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 9,59 €
Knygyne 11,99 €

Sutaupote 2,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


Dvidešimtojo amžiaus pradžia. Palikusi tėvų, nusigyvenusių bajorų, namus, vyresnėlė iškeliauja į sostinę – tarnauti. Netrukus namus palieka ir jaunėlė, tikėdamasi, kad sesers padedama ir ji susikurs šviesią ateitį tolimajame Petrograde. Tačiau gyvenimas viską dėlioja kitaip – Pirmasis pasaulinis karas pirmąją apdovanoja meile, o antrąją – tragiška klajūnės ir benamės lemtimi. Seserys daugiau niekada nebesusitinka, o jų širdyse lieka daug neišsakytų žodžių viena kitai... Po šimto metų Vilniuje susitinka dvi jaunos viena kitos nepažįstančios moterys, kurias sieja tas pats retas moteriškas vardas. Ar gali būti, kad vardas – tai raktas, atrakinsiantis šimtą metų užmarštyje nugrimzdusią šeimos istoriją? 
Tai šviesi ir jautri istorija apie moterų likimus šimtmečio verpetuose, apie mus, pasiklydusius, ieškančius ir galbūt surandančius daugiau, nei tikėjomės, apie tai, kas išlieka po didžiausių sukrėtimų ir išbandymų.

„Žmonės visada kentės ir mylės, džiaugsis ir liūdės, klys, klups ir vėl kelsis, ir taip visais laikais. Kelyje pasipainiojantys grumstai, klampūs ir pavojingi, bet viliojantys akivarai visuomet bus tie patys.“ – Živilė Galdikienė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. Rūta
  100%
  Stipriai rekomenduoju išsiilgusiems geros, stiprios ir nuoširdumu bei istorija alsuojančios knygos! Archaiška kalba, subtilus rašymo stilius gali drąsiai lygiuotis į literatūros padangės žvaigždes. Istorija persipina per kelias dešimtis metų ir atitinkamai knygoje evoliucionuoja pasakotojo kalba - nuo itin specifinės karinio laikotarpio kalbos ir išsireiškimų iki mūsų amžiaus „slengo”. Knyga, kuri atveria ir slapčiausias moterų širdies dureles ir įneša šviesos, tikėjimo ir naujo užgimimo :)
 2. Justina
  100%
  Perskaičiau per naktį, taip įtraukė! Visada mėgstu klausytis senų žmonių istorijų, gerti jų patirtis, stebėtis išgyvenimais, todėl ši knyga sužavėjo. Anotacija gal šiek tiek neatitinka pačios istorijos, o pati pabaiga tokia pritempta ir primenanti holivudinį filmą, bet visoje knygoje dėstoma istorija labai įtraukia. Vienos šeimos moterų linijos likimai tokie skirtingi, ir tuo pačiu tokie panašus. Žavus tas gyvenimas ;)
 3. Jūtatė
  100%
  Puiki, užvaldanti knyga. Negali padėti, kol neperskaitai iki galo. Labai jau norisi sužinoti, o kaip gi sekasi knygos herojams. Rašytoja puikiai "valdo plunksną".
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()