LAPKRIČIO MĖNESIO PASIŪLYMAS: Jodi Picoult „Norėčiau, kad būtum čia“

Visą lapkričio mėnesį šiai knygai galioja speciali Knygų klubo kaina + NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

Viename pirmųjų pasaulio romanų apie COVID pandemiją Jodi Picoult aštriu kaip peilis žvilgsniu nagrinėja kiekvieno mūsų širdyse užgimusias dvejones, skausmą, vienatvę, patirtą karantino metu.

Dianos gyvenimas eina pagal planą. Iki trisdešimties ji ištekės, iki 35-erių jau turės vaikų, išsikels į Niujorko priemiestį, kops karjeros laiptais meno aukcionų srityje. Jos viršininkas leido suprasti, kad jei pavyks sandėris su perspektyviu klientu, ji bus paaukštinta. Diana dar nesusižadėjusi, tačiau panašu, kad jos vaikinas, chirurgas Finas pasipirš artėjančioje kelionėje į Galapagus – kelios dienos iki jos 30-o gimtadienio.

Tačiau staiga miestą užpuola virusas.

Kelionės išvakarėse Finas praneša, kad jis privalo likti ligoninėje, nes trūksta gydytojų. Siūlo jai vykti vienai – juk gaila prarasti pinigus ir praleisti kelionę, apie kurią ji svajojo. Diana išvyksta. Tačiau jos svajonių atostogos nesiklosto gerai. Saloje – karantinas, moteris užstringa laukdama, kol atsidarys sienos. Visiškai izoliuota nuo pasaulio, ji priversta išeiti iš savo komforto zonos. Iš lėto susibendrauja su vietine šeima, o jų dukra atskleidžia savo paslaptį.

Kraunama...

 

Ši knyga patiks jei patiko...

Kraunama...