Langas tarp pasaulių

ISBN kodas: 9786090129180, EAN kodas: 9786090129180

Eglė Gleščinskienė

Vertinimas nėra galimas:
63% of 100
(įvertinimai 7)

EAN kodas: 9786090129180, ISBN kodas: 9786090129180, SKU: 000000000001111197, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2017-08-29, Formatas: 19,8x12,5x1,9, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
9,01 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Skaitydami šią knygą, pasikeisite. Kiekvienas žodis, jame sutelkta informacija ir ją lydinti energija persmelks jūsų sąmonę. Praplėsite akiratį, įgysite žinių apie tai, kokie galingi galite būti, į pagalbą pasikvietę čia aprašomas kosmoso energijas. Perprasite iš seniausių laikų perduodamas žinias, patirsite, kaip vyksta stebuklingi išgijimai ir kokia yra kitų didžiųjų Visatos paslapčių prigimtis. 

Kosmoenergetika – tai dvasinio, psichinio ir fizinio tobulėjimo metodų, technikų ir energijų visuma. Tai įrankis, padedantis atskleisti žmoguje slypinčius talentus ir gebėjimus, juos sustiprinti ir išreikšti. Nors apie kosmoenergetiką pradėta kalbėti tik prieš kelis dešimtmečius, tai labai senas mokslas, jungiantis stipriausias dvasinio tobulėjimo ir žmogaus gebėjimų vystymo sistemas bei technikas, pristatomas senuosiuose šventraščiuose, įvairių religijų bendruomenių ir krypčių mokymuose.

Knygos autorė Eglė Gleščinskienė – alternatyvios medicinos atstovė, hilerė, komunikacijos su

angelais, aukštesnėmis esybėmis ir kitų lygmenų sąmone specialistė, psichoinformaciologė, savo

kelyje patyrusi stebėtinų dalykų ir įgijusi nepaprastų žinių.

Ar patikėtumėte, kad šalia mūsų yra iki šiol nepažintų, stebėtinai galingų, žmogaus Kūną ir Sielą gydančių

energijų? Pažinę šį unikalų stebuklą, pažinsite ir tai, kokie laimingi galite būti.

Eglė Gleščinskienė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Man įspūdžio nepaliko , SKaitėsi sunkiai, kai kur buvo per sudėtinga, kai kur įdomu, kai kur nuobodu. Nežinau kas trukdė . Gal rašymo stilius, gal knyga sudėtinga, gal lengva. Tai viena iš tų knygų, kurias paskaitai i kažką palieka tik ką?
 2. 100%
  Gera knyga, labai įdomios užduotys. Man lengvai skaitėsi ir sakyčiau gana profesionaliai parašyta. Norėčiau daugiau autorės knygų, ar nėra išleista?
 3. 100%
  Ačiū, tikrai puiki knyga, perskaičiau vienu atsikvėpimu, nes negalėjau atsitraukti. Daug tikrumo, paprastumo ir jaučiasi gili už viso to slypinti išmintis. Labai patiko stilius, retai kur rasi taip parašytą knygą.. Norėčiau dar paskaityti šios autorės knygų.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...