35%
35%

Lapių slėnis

Im Tal des Fuchses

Charlotte Link

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 17)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111166, EAN kodas: 9786090133231, ISBN kodas: 9786090133231, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Originalo kalba: Vokiečių, Puslapių skaičius: 424, Leidimo metai: 2018-07-09, Formatas: 23,5x14,3x3,6, Knygyne: 19.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Teodoras Četrauskas

Ypatinga kaina 12,60 € Knygyne 19,39 €

Sutaupote 6,79 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Mano slėnis, – galvojo jis, – mano ola.
Kelią į ją parodė lapė, todėl jam tuojau šovė į galvą, kaip pavadins šį žemės lopinėlį, kuris nuo šiol priklauso vien jam: Lapių slėniu.
Tai skamba paslaptingai ir sykiu neįprastai.
Lapių slėnis.

Jis patenkintas apžiūrėjo savo darbą. Niekas nepastebės, kad čia yra landa į olą. Jo slėptuvės niekada niekas neras. Ir jis dažnai čia bus ir galbūt dar išplės landą, sutvirtins olos sienas ir pasidarys slėptuvę visiems laikams.

Saulėtą rugpjūčio dieną automobilių aikštelėje, vidury laukų, Vanesa laukia vyro, kuris trumpam nuėjo pavedžioti šunį. Užsigalvojusi nepastebi, kaip artėja automobilis. Kai Metjus grįžta su šunimi, Vanesa jau dingusi be pėdsakų. Pagrobėjas Rajanas užrakino ir paslėpė moterį urve, palikęs maisto savaitei, tačiau jis netrukus sulaikomas dėl kito nusikaltimo, dar net nespėjus pareikalauti išpirkos...

Praėjus trejiems metams, taip ir neatskleidęs paslapties dėl Vanesos pagrobimo, Rajanas paleidžiamas iš kalėjimo. Ar Vanesai pavyko išsigelbėti?
Tai daugiau nei paslaptingas romanas, tai psichologinis trileris, kuriame Charlotte Link sužavi meistriškai vystydama siužetą ir kurdama įvairialypius veikėjų paveikslus.
Charlotte Link – viena sėkmingiausių šiuolaikinės literatūros vokiečių autorių, jos knygų parduota daugiau nei 26 milijonai egzempliorių.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 17)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tikras psichologinis trileris ,įtraukiantis į įvykių sūkurį ,ir verčiantis kiekviena kūno ląstele pergyventi dėl žmogaus ,kuris oficialiai kaip ir skaitomas nusikaltėliu ,bet kartu yra labai žmogiškas ,o jo nusikaltimas-tarsi netyčinis ,bet labai siaubingas ,nes išauga iki maksimalaus masto vien dėl nenumatytų aplinkybių .Vienintelė išeitis ,kaip išlaikyti bent kiek sveiką protą -panardinti šį įvykį užmarštin ir traktuoti kaip baisų sapną ,kuris nutiko kažkam kitam. Originalus būdas parodyti ,kad žmogų nuo nusikaltėlio kartais skiria vos vienas žingsnis bei tam tikros susiklosčiusios aplinkybės.
 2. 100%
  Puikus, intriguojantis detektyvas.
 3. 100%
  Pradžia šiek tiek nuobodoka, bet vėliau labai įtraukė istorija, detaliai aprašyti veikėjų charakteriai ir šiek tiek netikėta atomazga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...