ŽEMA KAINA

Laukinis

ISBN kodas: 9786090134054, EAN kodas: 9786090134054

EL SALVAJE

Guillermo Arriaga

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 10)
Knyga, virtusi filmu

ISBN kodas: 9786090134054, EAN kodas: 9786090134054, SKU: 000000000001111247, Puslapių skaičius: 656, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2018-09-17, Kalba, iš kurios versta: Ispanų, Originalo kalba: Ispanų, Formatas: 23,5x14,3x4,2, Vertėjas: Alma Naujokaitienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
13,19 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Knyga įtraukta į Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos vertingiausių 2018 metų verstinių knygų sąrašą.

ŠIS ROMANAS PAGRĮSTAS TIKRAIS FAKTAIS IR ĮVYKIAIS, KURIŲ NIEKADA NEBUVO.
Guillermas Arriaga

 Meksikos scenaristas, režisierius ir prodiuseris Guillermas Arriaga tarp¬tautiniu mastu išgarsėjo filmais „Prakeikta meilė“, „21 gramas“, „Babelis“. Jis rašė penkerius su puse metų ir į šį romaną sudėjo spalvinga¬me Meksiko rajone prabėgusios jaunystės patirtis ir sukrečiančius įvykius. Tamsi, bet graži šio ambicingo romano proza patvirtina Arriagą esant vieną įdomiausių ir originaliausių mūsų laikmečio rašytojų.

Septyniolikmetį Chuaną Giljermą nuo pat gimimo paženklino mirties žymė. Jo brolis dvynys mirė dar motinos įsčiose. Po keliolikos metų mirtis vėl įsisuka į jų šeimą – Chuanas per keletą metų netenka vyresnio brolio Karloso, senelės ir tėvų. Akistata su negailestingais katalikų fundamenta-listais, įsitikinusiais, kad būtent jiems skirta išgelbėti pasaulį nuo visuome¬nės atmatų, sukrečia Chuano Giljermo gyvenimą ir pasmerkia skaudiems kaltės ir beprasmybės kirčiams.

Šiame sodriame ir įtaigiame pasakojime pagrindinio herojaus likimas susipina su dramatiška inuitų medžiotojo Amaruko istorija Kanados šiaurėje. Pasiryžęs žūtbūt sumedžioti ypatingą vilką, Amarukas žiemos sukaustytose Jukono prerijose ir miškuose pamažu grimzta į beprotybę. Ir tik mirties akivaizdoje supranta, kad norėdamas turėti privalai paleisti. Šią pamoką teks išmokti ir Chuanui Giljermui. Apkvaitęs iš įniršio ir nevil¬ties vaikinas trokšta keršto, bet jo priešininkai puikiai organizuoti, juos palaiko ir korumpuota policija. Tarp beprotybės ir mirties balansuojantį Chuaną į gyvenimą sugrąžina tik nesavanaudiškos meilės liepsna. Žmogui, vilkui ir sau pačiam.

 Nepamirštama istorija, viena iš tų, kurios išlieka širdyje ir galiausiai tiesiog įsilieja į gyvenimą. „Laukinis“ – tai pats gyvenimas, bet kartu ir metafora, kurioje atleidimas ir meilė suteikia užtarnautą laisvę.
La Razón (Meksika)
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nepaprastai talentinga! Ir be abejo bravo vertėjai!
 2. 100%
  Klampi, persunkta skausmo. Kelianti dvipusiškus jausmus - patinka arba norisi užversti ir palikti kūrinį ramybėje. džiaugiuosi, kad neužverčiau ir turėjau nuostabų laiką su šiuo kūriniu
 3. 100%
  Puikiai tiks tiems kas mėgsta ne šabloninį ir ne banalų rašymo stilių.gera ir neužmirštama istorija.puikus vertimas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...