Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Ledo dvynės

The Ice Twins

S.K. Tremayne

Iš anglų k. vertė Ieva Albertavičienė,

328 p., kietas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

23,5x14,3x3 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090123379,

Prekės kodas 9786090123379.

Klubo kaina:
13,28
Knygyne:
15,09
Sutaupote:
1,81  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Renata
 
Jeigu ieškote knygos, nuo kurios neįmanoma atsitraukti iki paskutinio puslapio, ji - jums. Net ir pabaigus skaityti, ji neišeina iš galvos.
Rūta
 
Labai patiko. Lengvas skaitinys su kažkiek fantastikos elementų

Apie knygą

Viena Saros dukterų nebegyva.

Bet ar ji žino, kuri?                                                       

Praėjus metams po nelaimingo atsitikimo, kai žuvo viena iš identiškų dvynių – duktė Lidija, – Angusas ir Sara Mokroftai persikelia gyventi į mažą Škotijos salelę, tikėdamiesi sulipdyti į mažas daleles pažirusį gyvenimą.

Tačiau kai likusi gyva jų dukra Kirstė pareiškia, kad jie suklydo, supainiojo dukterų tapatybes, ir ji iš tiesų yra Lidija, – jų pasaulis vėl griūva.

Artinantis žiemai Angusas priverstas dažnai palikti salą darbo reikalais, Sara jaučiasi atskirta nuo pasaulio, o Kirstė (o gal Lidija?), regis, vis labiau krinka. Kai per stiprią audrą motina su dukra lieka dviese įkalintos saloje, Sarą pradeda kankinti praeities prisiminimai – kas iš tiesų nutiko tą lemtingą dieną, kai žuvo jos duktė?

„Kupinas paslapčių ir melų įtraukiantis psichologinis trileris prikaustys skaitytojų dėmesį iki paskutinio puslapio“ – Library Journal
 
Praėjus metams po nelaimingo atsitikimo, kai žuvo viena iš identiškų dvynių – duktė Lidija, – Angusas ir Sara Mokroftai persikelia gyventi į mažą Škotijos salelę, tikėdamiesi sulipdyti į mažas daleles pažirusį gyvenimą. Tačiau kai likusi gyva jų dukra Kirstė pareiškia, kad jie suklydo, supainiojo dukterų tapatybes, ir ji iš tiesų yra Lidija, – jų pasaulis vėl griūva... Nepaprastai įdomi ir įtampos kupina knyga Sophie Hannah. S. K. Tremayneʼas yra populiarus ne vieną apdovanojimą pelnęs kelionių ir romanų rašytojas, dažnai rašantis straipsnius įvairiems pasaulio laikraščiams ir žurnalams. Gimęs Devone, dabar gyvena Londone. Rašytojas turi dvi dukteris.
Skaitykite interviu su knygos autoriumi anglų kalba

 

 

Komentaras