50%
50%

Lėlių fabrikas

Doll Factory

Elizabeth Macneal

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 8)

ISBN kodas: 9786090138205, EAN kodas: 9786090138205, SKU: 000000000001111636, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 360, Leidimo metai: 2019-09-09, Formatas: 23,5x14,3x3,2, Knygyne: 19.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Elžbieta Kmitaitė

Ypatinga kaina 9,99 € Knygyne 19,99 €

Sutaupote 10,00 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jaunos britų menininkės Elizabeth Macneal literatūrinis debiutas „Lėlių fabrikas“ tapo tikra sensacija: praėjus vos dviem mėnesiams nuo knygos išleidimo Didžiojoje Britanijoje, romanas jau buvo verčiamas į 28 kalbas. Kritikai „Lėlių fabriką“ lygina su garsiaisiais Patriko Siuskindo „Kvepalais“.

XIX amžiaus vidurys, Londonas. Menininkės gyslelę turinčios dvynės seserys Airisė ir Roza Vitl įsidarbina lėlių parduotuvėje dekoruotojomis, tačiau Airisė trokšta daugiau: išmokti tapyti. Tad kai jai pasiūloma tapti dailininko Luiso Frosto modeliu, mergina sutinka tik su viena sąlyga – ponas Frostas jai atskleis meno paslaptis. Rodos, didžiausiai Airisės svajonei lemta išsipildyti.
Tačiau viską pakeičia menkas atsitiktinumas. Vieną dieną, užsukusi į Haid Parką pasižiūrėti, kaip statomi žymiosios 1851 m. Didžiosios pramonės parodos paviljonai, mergina minioje žmonių netyčia prasilenkia su iškamšų meistru Silu Rydu. Airisei šis susitikimas nieko nereiškia. Tačiau Silui jis žymi visiškai naujo gyvenimo pradžią. Gyvenimo, kuriame Airisė privalo priklausyti tik jam.
Romane susipina meno grožis ir galia, meilės paslaptys ir aklumas, pamažu viską aplink užgožianti ir praryjanti aistra bei bauginantis vienintelį tikslą turinčio žmogaus apsėdimas. 

Elizabeth Macneal gyvena Rytų Londone. Iki pradėjo rašyti „Lėlių fabriką“, jos pagrindinė veikla buvo keramika.
----------------------------
„Aštrus, gąsdinantis ir stulbinamai jausmingas pasakojimas apie meilę, meną ir apsėdimą“ – Paula Hawkins, „Mergina traukinyje“ autorė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai puiki. Sakyčiau kitokia knyga. Čia rasite viską: seserų dvynių meilė ir nuoskaudos, vienos iš seserų noras keisti gyvenimą, noras tapyti, graži meilė, atsiradęs šiurpus gerbėjas - persekiotojas. Viskas išdėstyta gražiais sakiniais, su detalėmis, kaip mažas valkatėlė, norintis turėti dantis. Istorija patiko.
 2. 100%
  Lėlių fabrikas knyga, kurią priskirčiau kitokioms knygoms. Labai įtraukė ir net nesupratau kodėl. Ar dėl to kitoniškumo, ar dėl tokio rašymo stiliaus. Gražius dalykus nustelbia aprašomi negražūs, išsigimėliški dalykai. Kaip kad veikėjo Silo, kuris yra iškamšų meistras, ir pas jį apstu visokių išsigimėliškų gyvūnų iškamšų. Sutikęs vieną iš seserų Airisę - įsimyli ją, bet labiau trokšta ją pasisavinti ne iš meilės, o iš bauginančio apsėdimo, kad trūks plyš, turi turėt raudonplaukę trūkumų turinčią Airisę savo keistoj kolekcijoje. Pati Airisė siekianti gyvenime daugiau nei jos sesuo Roza. Apie jos svajonę tapyt, apie meilę, apie pasiryžimą dėl savo svajonės daryt viską. Štai apie ką rašoma. Visas pasakojimas turi mistikos, tamsios gatvės, niūrūs laikai, suteikia istorijai žavesio.
 3. 100%
  Labai patiko
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...