GERA KAINA

Lemtingas laiškas

ISBN kodas: 9786090129012, EAN kodas: 9786090129012

HELLO FROM THE GILLESPIES

Monica McInerney 

Vertinimas nėra galimas:
78% of 100
(įvertinimai 8)

EAN kodas: 9786090129012, ISBN kodas: 9786090129012, SKU: 000000000001110821, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-08-17, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Charles Akvilina

Ypatinga kaina
7,60 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Sveiki, jums rašo Gilespiai!

Taip, čia vėl Andžela. Ar patikėsite, kad po paskutinio mano laiško

praėjo metai? Tikiuosi, jums šie dvylika mėnesių buvo puikūs

ir dabar laukiate ypatingų Kalėdų švenčių kartu su šeima.

Gilespiams metai buvo siaubingi. Regis, niekas nesisekė.

Pradėsiu nuo vaikų...

Trisdešimt metų kalėdiniai Andželos Gilespi laiškai, siunčiami šeimai ir draugams visame pasaulyje, pasakojo apie šeimos laimėjimus ir džiaugsmus, tryško puikia nuotaika. Bet šiemet Andžela nustebina visus ir save pačią – parašo tiesą.

Pasirodo, Gilespių šeima ne tokia ideali, kaip apie ją pasakodavo Andžela. Jos vyras išgyvena amžiaus vidurio krizę. Suaugusios dukterys atsidūrusios bėdoje. O jaunėlis sūnus visą laiką kalbasi su įsivaizduojamu draugu.

Andžela vis dažniau prisimena, ką buvo patyrusi iki santuokos ir motinystės (ir svajoja, kas iš to galėtų išeiti), tikrasis gyvenimas jai ima rūpėti vis mažiau... Vis dėlto svajoti reikia atsargiau...

Gilespių šeima mėgina švelninti negailestingai atviro laiško pasekmes, bet nutinka siaubingas įvykis, ir jie priversti imtis ryžtingų priemonių... Pirmiausia – susivienyti!

„Atviras, nuoširdus, sąmojingas romanas... Juoksitės, raukysitės ir džiaugsitės, kad tai nutiko ne jums.“ – Oprah.com

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki ir optimistiška knyga apie tai, kaip išsisukti iš keblių situacijų ir apie tai, kaip problemos suartina šeimos narius. Kartais trūksta šiokio tokio sukrėtimo, kad į gyvenimą pažvelgtume iš kitos prizmės ir įvertintume sitaciją kitaip... Puiki šeimos istorija/komedija/drama... Rekomenduoju :)
 2. 100%
  Įdomi istorija apie sakyčiau visai realią šeimyną ir netikėtą laišką, kuris iš pradžių viską apsunkina, o po to tarsi ir išsprendžia svarbiausias problemas.
 3. 80%
  Skaitėsi lengvai. Istorija tikroviška tiesiog apie šeimą, kur kiekvienas turi savo problemų, bet viskas išsprendžiama, jei tik šeima laikosi kartu.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...