35%
35%
Nauja
Nauja

Lemtingas valsas

Waltzing with the Earl

Catherine Tinley

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002179273, EAN kodas: 9786090304389, ISBN kodas: 9786090304389, Leidimo metai: 2018-12-18, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 320, Formatas: 20,5x13x2,7, Knygyne: 10.89, Vertėjas: Asta Jauneikaitė, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina 7,08 €
Knygyne 10,89 €

Sutaupote 3,81 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pilkai pelytei laikas suspindėti...

Kad išsaugotų nuosavybę, grafas Šalfordas privalo vesti pasiturinčią paveldėtoją. Turtinga gražuolė Henrieta Baksted – puiki kandidatė. Tai kodėl grafo akys vis krypsta prie jos pusseserės Šarlotės Vinkroft?
Šarlotė – drąsi, laisva ir apsiskaičiusi mergina, aplinkinius akimirksniu sužavinti nuoširdumu. Tik ne savo tetą, griežtąją ledi Baksted! Apsigyvenusi pas giminaičius Londone, Šarlotė priversta paklusti šiuose namuose vyraujančiai tvarkai, nereikšti savo nuomonės ir laikytis nuošaliai. Juk tikra dama negali parodyti, jog išmano tai, apie ką kalbasi džentelmenai! Viešnagė, kurios mergina taip laukė, pamažu tampa rimtu išbandymu, o ne smagiu nuotykiu. Tačiau Šarlotė yra priversta susitaikyti su esama padėtimi, kol jos tėvas grįš atlikęs dar vieną kariuomenės užduotį. 
Šarlotė iš tolo stebi, kaip jos pusseserė Henrieta flirtuoja su jai meilikaujančiu grafu ir kitais kilmingais kavalieriais. Kol netikėtai vienas pavogtas šokis atskleidžia jos pačios slapčiausius troškimus. Mergina supranta, kad niekada neprilygs gražuolei pusseserei ir netiks grafui į žmonas. Tačiau širdžiai neįsakysi. Būdama Adamo glėbyje ji gali bent pasvajoti apie ilgai ir laimingai pabaigą!

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. Daina
  100%
  Labai patiko. Nesikartojantys įvykiai. Charizmatiški veikėjai.
 2. Daiva
  100%
  patiko knyga
 3. Dale
  80%
  Tai graži istorija, nukelianti į senuosius laikus, kai turtas, kilmė, titulai lemdavo žmonių likimus. Graži aplinka, veikėjai. Žavi Šarlotė, užauginta tėvo, drąsi ir įdomi, apsiskaičiusi ir bebaimė, nepalūžtanti sunkiomis gyvenimo akimirkomis, o svarbiausia - romano pabaiga įtikinanti ir laiminga.
  Graži mintis: [...]ramios mintys ir mokėjimas blaiviai galvoti pavojaus akivaizdoje - geriausi kario įgūdžiai“. Tai galima ir šiandieniniame gyvenime pritaikyti.
  Ši knyga skirta geram ir maloniam laisvalaikio praleidimui.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()