35%
35%

Lemtingi mūsų pasirinkimai

The Choices We Make

Karma Brown

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 5)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002177981, EAN kodas: 9786090304242, ISBN kodas: 9786090304242, Leidimo metai: 2018-09-20, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 352, Formatas: 21x14x30, Knygyne: 13.89, Vertėjas: Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė, Leidykla: Svajonių knygos

Ypatinga kaina 9,03 €
Knygyne 13,89 €

Sutaupote 4,86 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Hana ir Keitė susidraugavo penktoje klasėje, kai Hana užvožė berniukui, bandžiusiam žvilgtelėti Keitei po sijonu. Nuo to laiko jos artimos lyg seserys, nors jų gyvenimai susiklostė nevienodai. 
Keitė su vyru Deividu sukūrė šeimą ir džiaugiasi augindami dvi žavias dukreles. O štai Hana su sutuoktiniu Benu jau ne vienus metus mėgina susilaukti kūdikio. Žinia, kad ji tikriausiai niekada netaps mama, sudaužo Hanai širdį. Matydama, kaip draugė kankinasi, Keitė ryžtasi padaryti ypatingą paslaugą – išnešioti jai kūdikį.
Dvi šeimos, kupinos atgimusios vilties, jaudulio ir dėkingumo, pradeda lemtingų sprendimų kupiną kelionę tėvystės link…

Įžvalgi ir stulbinamai atvira knyga. Tai jaudinantis pasakojimas apie dvi moteris, tvirtą draugystę, nelengvus pasirinkimus ir pavojų, į kurį esame priversti žengti siekdami savo svajonių.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. Gabrielė
  100%
  Džiaugiuosi, jog vis dėlto nusprendžiau perskaityti būtent šią Brown knygą. Ji man labai patiko. Ir mane palietė.. ❤️

  Istorija pasakoja apie dvi geriausias drauges - Haną ir Keitę. Jos pažįstamos nuo mokyklos laikų ir yra neišskiriamos lyg seserys.
  Keitė su vyru Deividu augina dvi žavias dukreles, tačiau to paties negalima pasakyti apie Haną.. Ji su savo vyru Benu jau šešerius metus bando susilaukti atžalų deja - nesėkmingai.
  Matydama draugės begalinį skausmą, Keitė pasiryžta - išnešioti jai kūdikį
  Haną šią žinią priima, kaip didžiausią dovaną, tuo metu net nenumanydama, kaip tai paveiks abiejų šeimų likimus..

  Galiu pasakyti, jog mane ši knyga sukrėtė.. Sukėlė visą puokštę emocijų. Skaitydama šią knygą džiaugiausi, juokiausi, pykau, verkiau..
  Labai įžvalgi, atvira bei jautri knyga.Apie besąlygišką moterų draugystę, norą ir negalėjimą susilaukti vaikų, bei ryžtą bet kokia kaina jų susilaukti...
  Man labai patiko ši istorija, nes dalis jos yra tikra, su panašia situacija teko susidurti pačiai autorei, tik jos vaikeliui surogatine motina tapo jos pačios sesuo.
  Labai labai rekomenduoju ją, kuomet norisi kažko tikro, skaudaus, bet tuo pačiu nepaprasto.
 2. Jūratė
  100%
  Labai puiki knyga! Verta dėmesio!
 3. Daiva
  100%
  knyga patiko
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...