20%
20%

Lengvai

Easy

Tammara Webber

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 82)

EAN kodas: 9786090111659, ISBN kodas: 9786090111659, SKU: 000000000001109587, Puslapių skaičius: 280, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2013-10-04, Formatas: 22x15,1x2,5, Knygyne: 12.09, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Daumantas Gadeikis

Ypatinga kaina 9,67 €
Knygyne 12,09 €

Sutaupote 2,42 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Išgelbėta nepažįstamojo.

Gaubiama ir kankinama paslapties.

Kartais mylėti nelengva...

 

Su draugu išvažiavusi studijuoti į tą patį universitetą, Žaklina nė nenumanė, kad jau kitais metais jis ją paliks.

Žaklina jaučiasi sugniuždyta: vieniša, įskaudinta, buvę tariamieji draugai jos vengia, be to, jai pirmą kartą gresia susikirsti per egzaminą.

Žaklinai išėjus iš nemielo studentų vakarėlio, ją užpuola vienas studentų brolijos narys. Tik netikėtai pasirodęs nepažįstamasis merginą išgelbsti.

Mergina kimba į mokslus ir trokšta pamiršti nelemtą naktį. Jos gelbėtojas Lukas, per ekonomikos paskaitą sėdintis galinėje auditorijos eilėje, nuolat į ją žvilgčioja ir kažką paišo užrašų knygutėje. Draugės mano, kad šis vaikinas puikiai tiktų Žaklinai atsigauti po išsiskyrimo su draugu, tačiau kol kas juodu skiria nematoma siena.

Užpuolikui nesiliaujant Žakliną persekiojus, jai reikia rinktis: prisipažinti pralaimėjus arba išmokti kovoti ir duoti persekiotojui atkirtį. Lukas pasiryžęs ją ginti, bet jis turi ir savų paslapčių.

„Lengvai į ją panirau ir drąsiai siūlau kitiems. Noriu tokių daugiau. Bet geriausia, kad knygą LENGVA įvertinti, nes nekyla nė menkiausios abejonės – ji man patiko. Nuo pat pirmų puslapių nepajėgiau jos padėti ir labai nenorėjau, kad ji baigtųsi.“

Maryse – Maryse.net

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 82)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knygą tiesiog "surijau" per dieną. Lengvas, bet tuo pačiu įtraukiantis meilės romanas.
 2. 100%
  Knyga "Lengvai" paliko labai gerą įspūdį. Knyga skaitėsi labai lengvai, kas atitinka knygos pavadinimą. Istorija įtraukia nuo pirmųjų puslapių. Puiki knyga vakarui.
 3. 100%
  Knyga buvo kažkas wow. Skaitosi lengvai. Gvildenamos temos yra skaudžios ir ne kiekvienam suprasti, kol to pats neišgyveni. Tačiau vėl ta nuostabi ir kartu švelni, nauja meilės istorija, net man virpino kelius. Lukas, tai apskritai, kiekvienai panelei kaip pasakų princas kuris būna visuomet vietoje ir laiku. Knygos puslapiuose pasirodant vien jo vardui, jaučiau, jo išdiduma, bei paprastumą, vienu metu, jau net nekalbu apie ta neslepiama pasitikėjimą savimi. Žodžiu, žiauriai patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...