20%
20%

Lėtas žmogus

Slow man

John Maxwell Coetzee

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 4)

SKU: 000000000002145883, EAN kodas: 9786094440915, ISBN kodas: 9786094440915, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 192, Leidimo metai: 2012-08-31, Formatas: 22x15x1,7, Knygyne: 11.49, Leidykla: Metodika, UAB , Vertėjas: Irena Daugirdaitė

Ypatinga kaina 9,19 € Knygyne 11,49 €

Sutaupote 2,30 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Johnas Maxwellas Coetzee (g. 1940) – iš Pietų Afrikos kilęs rašytojas, dažnai lyginamas su Kafka, Nabokovu ir Conradu. Coetzee rašo apie ribinėse situacijose atsidūrusį žmogų, apie moralinio apsisprendimo svarbą ir sunkumą. Dvylikos romanų autorius buvo du kartus apdovanotas Booker premija, bet abu kartus neatvyko jos atsiimti, nes sąmoningai vengia viešumos. Romano „Lėtas žmogus“ pagrindinį veikėją, vienišą fotografą ir archyvarą Polą Reimentą, važiuojantį dviračiu partrenkia automobilis ir Polas netenka kojos. Tolesnis romano veiksmas – Polo bandymas susitaikyti su ta netektimi. Vyras pasisamdo kroatę imigrantę, ją įsimyli ir, trokšdamas pabėgti nuo vienatvės, imasi globoti jos vaikus, įsivelia į visas triukšmingos, gyvybingos šeimos problemas. Lyg to būtų negana, ant Polo namų slenksčio išdygsta Elizabeta Kostelo – septintą dešimtį peržengusi rašytoja, kuri paskelbia ultimatumą, priversiantį šį „lėtą žmogų“ pagaliau apsispręsti. „Lėtas žmogus“ – taip skaidriai ir gerai parašyta knyga, kad skaitant ima šiurpas. Pašiurpsti ir nuo keliamų klausimų. Romanas neatsako nė į vieną iš jų, bet išmuša iš vėžių ir priverčia susimąstyti apie dalykus, kuriuos mes, laikui bėgant, priprantame laikyti akivaizdžiais: meilę, tikėjimą, gyvenimo prasmę.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tokia keista knyga. Bet labai gyvenimiška, patiko, paliko įspūdį ir minčių apmąstymams.
 2. 100%
  Verta demesio
 3. 60%
  Prėskas kūrinys. Siužetas beveik nevystomas ir neįtraukia. Jei jau pagrindinis herojus fotografas, tai po avarijos turėjo netekti kokios akies, o ne kojos, taip kankintųsi ir nebegalėtų žavėtis matomais vaizdais, kurie džiugino visą gyvenimą. Čia tai pasikamuotų žmogus ir tokius išgyvenimus būtų įdomu paskaityti. O dabar lenda prie kažkokios tai kambarinės, kurios siūbuojančius klubus temato. Nežinau, ar kam čia įdomu tokie šlubių bandymai meilintis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...