20%
20%

Levandų sodas

The Light Behind the Window

Lucinda Riley

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 59)

EAN kodas: 9789986169888, ISBN kodas: 9789986169888, SKU: 000000000002154447, Puslapių skaičius: 504, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2013-11-30, Formatas: 22,1x15,5x4, Knygyne: 14.69, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Aušra Karsokienė

Ypatinga kaina 11,75 € Knygyne 14,69 €

Sutaupote 2,94 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Dviejų šeimų istorija, nukelianti skaitytoją į Antrojo pasaulinio karo laikų Paryžių ir šių laikų pietų Prancūziją bei Angliją.

Lengvai skaitomas romanas, duodantis ir istorinių žinių apie britų slaptųjų tarnybų vaidmenį Prancūzijoje II pasauliniame kare; Autorė pasakoja ir apie žmonių likimus, ir apie painią dvarininkų šeimos istoriją; Jos knygos išverstos į daugiau nei 20 kalbų, ši knyga iškart tapo bestseleriu, parduota daugiau nei milijonas egzempliorių. 

Šis psichologinis jausmų romanas nukelia skaitytoją iš saulėto Provanso į dvarą Jorkšyre, iš dabarties į Antrojo pasaulinio karo metus. Tai intriguojanti dviejų giminės atšakų istorija apie meilę, pavojų, karą. Ir apie praeitį, kuri niekur nedingsta, bet atskleista keičia ją sužinojusių gyvenimus. Kadaise garsi ir turtinga prancūzų aristokratų giminė, legendinė pilis ir ilgai saugotos paslaptys. Dvi giminės atšakos – Prancūzijoje ir Anglijoje, besiblaškančios tarp pareigos ir aistros. Ir vienintelė palikuonė, kuriai teks pakelti netikėtai užgriuvusią atsakomybės ir paslapčių naštą. Mirus Emilijos de la Martinjer motinai, prieš dukros akis ima skleistis sudėtinga ir tragiška šeimos istorija, vedanti į Antrojo pasaulinio karo laikų Paryžių, kur Emilijos teta ir tėvas rizikavo gyvybe, prisijungę prie Pasipriešinimo judėjimo...

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 59)
TOP komentarai
 1. 100%
  ši autorė tikrai moka prikaustyti skaitytoją.
 2. 100%
  Labai graži knyga. Su dviejų skirtingų laikotarpių siužeto linijomis. Jautri, su antrojo pasaulinio karo elementais, kurie suteikė tikroviškumo šiai knygai, nors labai nemėgstu, kas susiję su karu, tačiau autorė sugebėjo tai pateikti labai įdomiai ir įtikinamai. O šių dienų istorijos dalis taip pat abejingu nepaliko, nes parodytas nūdienos žmonių godumas, priklausomybės, kova už būvį, savęs nuvertinimas ir t.t. Na ir žinoma meilė. Verta dėmesio knyga.
 3. 100%
  Labai gera knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...