20%
20%

Lietaus prieglobstis

Jojo Moyes

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 13)

EAN kodas: 9789955137375, ISBN kodas: 9789955137375, SKU: 000000000002175280, Puslapių skaičius: 400, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-01-26, Formatas: 22x15x3,3, Knygyne: 16.49, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Sandra Siaurodinė

Ypatinga kaina 13,19 € Knygyne 16,49 €

Sutaupote 3,30 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

New York Times geriausio bestselerio autorė, sukūrusi romaną „Aš prieš tave“, kurio motyvais buvo pastatytas daug dėmesio sulaukęs meninis filmas, siūlo jaudinančią ir nepamirštamą istoriją apie tris airių moterų kartas, kurioms tenka iš naujo įvertinti svarbiausias vertybes: meilę, pareigą ir amžiną ryšį, siejantį motinas su dukromis. 

Ankstyvoje jaunystėje pasprukusi iš namų Airijos provincijoje, Keitė atitolo nuo motinos ir prisiekė būsianti gera draugė savo dukrai Sabinai. Tačiau istorija dažnai sukasi ratu ir dabar tarp Keitės ir dukros atsiveria vis didesnė praraja. Sabina viena iškeliauja į Airiją aplankyti senelių, nuo kurių jos mama kadaise paspruko, o Keitė lieka spėlioti, kaip ji galėtų panaikinti tą atsivėrusią tuštumą. 

Džojai anūkės atvažiavimas prilygsta svajonės išsipildymui. Po skausmingo išsiskyrimo su dukra ji nekantrauja praleisti daugiau laiko su Sabina. Tačiau paauglei atvykus iškart paaiškėja, kad jų niekas nesieja, todėl Džojos entuziazmas išblėsta. Vis dėlto ūmaus būdo smalsaujanti anūkė priverčia Džoją prisiminti seniai palaidotas praeities paslaptis, kai šeštajame dešimtmetyje Honkonge ji susipažįsta su gražuoliu karininku Edvardu...

Atsiliepimai

Nors pasakojimo veiksmas dažnai šokinėja iš vietos į vietą, iš kartos į kartą, rašytojos dėka skaitytojui lengva jį sekti. Stiprūs, tikroviški ir širdžiai mieli veikėjai suras atgarsį bet kokio amžiaus skaitytojo širdyje... 
* Sunday Express

Jaudinantis romanas... Meistriškai užfiksuotos tvirtos valios moterų ir jų kartų nuostatos. 
* Hello!

Jojo Moyes meistriškai supina trijų moterų — Džojos, Keitės ir Sabinos — gyvenimus; joms tenka susitaikyti su šeimos paslaptimis ir nesantuokiniais palikuonimis. 
* Marie Claire

Tikroviški veikėjai, tiksliai atvaizduoti peizažai, žirgai ir skalikai, purvas ir pelėsiai — tai aukščiausio lygio pasakojimas. Šiam romanui lemta tapti bestseleriu... Tiesiog neįmanoma nuo jo atsitraukti. 
* North Shore Times, Australija

Įžvalgiame Jojo Moyes romane motinos ir dukros santykiai perteikti dėmesį prikaustančiu stiliumi... Vietoj žymeklio siūlome naudoti nosinę. 
* Elle

Emociniai „amerikietiški kalneliai. 
* Company

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  Šio autoriaus knygose , kuriose nepasiklysi tarp personažų ir įvykių. Anūkės maištingumas ir senelių užsispyrimas, nekantrumas verčia kartais ir pasijuokti , ir pasipiktinti. Tikra gyvenimo kasdienybė , kuri vyksta kiekvienos šeimos istorijoje. Labai lengvai ir greitai suskaičiau šią knygą, net ir per greitai.
 2. 100%
  malonus , moteriškas romanas. Žavus airiškas peizažas. sudėtingas moterų likimas.
 3. 100%
  Veiksmas vyksta Honkonge, Airijoje. Įdomūs moterų paveikslai, ypač Džojos , jos dukters Keitės ir anūkės Sabinos. Išryškėja sudėtingi šeimos narių santykiai, neišsikalbėjimas, nugalintis pareigos jausmas, skausminga meilė, sunki paauglystė, jos keliamos problemos, netekties skausmas ir kt. Buvo įdomu skaityti apie istorinius įvykius 1953m. Honkonge, vakarėlius, jūreivių ir keleivių, plaukiančių laivu, gyvenimą, medžioklės scena. Tai įdomus romanas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...