GERA KAINA

Likimo apyrankė

ISBN kodas: 9786090126684, EAN kodas: 9786090126684

The Charm Bracelet

Viola Shipman

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 12)

EAN kodas: 9786090126684, ISBN kodas: 9786090126684, SKU: 000000000001110508, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-01-20, Formatas: 23,5x14,3x2,8, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Regina Šeškuvienė

Ypatinga kaina
7,35 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šviesi, gyvenimo išminties ir moteriško gerumo kupina knyga.

Kasmet per gimtadienį Lolė iš mamos gaudavo dovanų likimo karoliuką ir vertingą pamoką, bylojančią, kad gyvenime nėra nieko vertingesnio už šeimą ir mylimų žmonių prisiminimus. Dabar ji trokšta suspėti pasidalyti tais prisiminimais su artimiausiais jai likusiais žmonėmis.

 

Lolės duktė Ardena dirba populiaraus žurnalo „Paparacai“ redakcijoje, ji iki išnaktų pluša prie interneto svetainės naujienų. Moters viršininkas ciniškai ją išnaudoja, vis nepamiršdamas pamojuoti stebuklinga galimo paaukštinimo ir didesnio atlygio lazdele. Vieną neišskirtinę darbo dieną Ardena gauna laišką iš Mičigano, kur gyvena jos mama. Iš voko iškrenta karoliukas, primenantis vaikystę ir labai seniai matytus gimtuosius namus. Tokį pat voką su karuliu gauna ir universitete nekenčiamas verslo studijas kremtanti duktė Lorena. Ji įtikina mamą, kad reikia pagaliau aplankyti senelę, ir jos išsiruošia į kelionę, o ši viešnagė netikėtai pakeičia jų abiejų gyvenimą.

 

Romane nepaprastai šviesiai ir jautriai pasakojama apie trijų kartų moterų likimą, jausmus ir potyrius, lyg karoliukai sukabintus į vieną likimo apyrankę. Kiekvienas amuletas turi savo istoriją, o kiekviena istorija mus moko, kad gyvenime kertiniai yra iš pažiūros paprasčiausi dalykai – šeima, draugai, tikėjimas, džiaugsmas, meilė ir aistra gyventi. O dar ne mažiau svarbu – išgirsti širdies balsą ir rasti savyje drąsos juo pasikliauti. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai jausminga ir verta susimastymo knyga apie tijų kartų moteris ir jų likimus. Viskas supinta žaismingais apyrankės karoliukais, bet prasmė gili ir priverčianti susimastyti.
 2. 100%
  Puiki knyga. Jautrus pasakojimas apie kelių kartų moteris ir jų gyvenimus bei pasirinkimus. Labai patiko.
 3. 100%
  Puiki knyga, kuri priverčia širdį plakti greičiau. Trys moterys, trys skirtingos kartos, skirtingi likimai ir ... bendra- meilė, atsakomybė, vertybės ir karoliukų apyrankė. Ir prisiminimų terapija, ir aprašomas ežero efektas, šiaurės pašvaistė, keletas legendų, Skupsas, Prarastosios Šalies ežeras, Mičigano ežeras ir kt.
  O kiek ten gyvenimiškos išminties ! „Bet nuo mūsų valios priklauso tik mūsų laimė, mūsų likimas, mūsų daroma įtaka kitiems, o visa kita - Dievo rankose“. „ Savo paprastame, kukliame darbe aš matau tikslą. Todėl jaučiuosi jauna, - sako Lolė(senelė)“. „Gyvenime baisiausias dalykas yra savigaila. Nuo jos nepabėgsi, bet negerai, kai dėl jos naktimis nesumerki akių.“[...], jog norint surasti tikrąją meilę, reikia spinduliuoti šviesą iš vidaus“. O sudomino, kad „Obelys yra mūsų valstijos simbolis. O Mičigane užauginama daugiausia obuolių visoje šalyje“. Ir t.t.
  Knyga labai patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...