20%
20%

Liudininkė

Witness

Caroline Mitchell

Vertinimas nėra galimas:
73% of 100
(įvertinimai 12)

SKU: 000000000002174087, EAN kodas: 9789955137054, ISBN kodas: 9789955137054, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2017-09-29, Formatas: 22x15x3,1, Knygyne: 13.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Margarita Vilpišauskaitė

Ypatinga kaina 10,64 € Knygyne 13,29 €

Sutaupote 2,65 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jei neatsakysi, nukentėsi. Jei kreipsiesi į policiją, mirsi. Pasiruošusi žaisti? Turi šešiasdešimt sekundžių apsispręsti.

Nuo smurtaujančio sužadėtinio Rebeka išsilaisvino tik priėmusi drąsų sprendimą. Solomono akimis tai buvo pati baisiausia išdavystė.

Praėjo dešimt metų po to, kai Rebekos liudijimas pasiuntė Solomoną už grotų. Košmarai spėjo atsitraukti, įtampa nuslūgo: per tiek laiko ji iš naujo susikūrė gyvenimą, stengdamasi pamiršti praeitį.

Tačiau vieną dieną jos miegamajame suskamba telefonas — tačiau tai ne jos telefonas. Jos namuose apsilankęs Solomonas praneša jai labai paprastą dalyką: Rebekai teks stebėti po nusikaltimą už kiekvienus jo kalėjime praleistus metus. O kas baisiausia, aukas turės išsirinkti ji pati.

 

Niekam ne paslaptis, kad dievinu viską, ką parašo ši moteris. Jos stilius neįtikėtinai mane įtraukia. Nuo pat pirmosios akimirkos pajutau Rebekos įtampą ir normaliai kvėpuoti ėmiau tik perskaičius paskutinį knygos žodį. Kaip ir visada, mane užbūrė iškalbingi ir tikslūs veikėjų apibūdinimai, tokie įtikinantys, kad rodėsi, jog tuos žmones pažįstu asmeniškai. Tai intriguojanti, kupina įtampos, jaudinanti, niūri ir nenuspėjama knyga. Tik dabar, praėjus dienai, ir pagaliau galiu normaliai kvėpuoti.
* Angela Marsons

Įtampos ir nenuspėjamų siužeto posūkių kupina knyga, nuo kurios neįmanoma atsiplėšti!
* Sibel Hidge

Niūri, bet nepaprastai prikaustanti dėmesį šeimyninė drama, kuri užkabino mane nuo pat pirmojo žodžio. Įtampa kyla, neapleidžia siaubo ir baimės nuojauta, o netikėta pabaiga tiesiog atima kvapą. Su malonumu rijau kiekvieną puslapį.
* Mel Sherratt

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. 100%
  Patiko. Veiksmas įtraukė. Buvo paliestos aktualios temos - smurtas šeimoje, manipuliavimas ir pan.
 2. 100%
  Labai gera knyga, tiesiog susivalge labai lengvai. Truputi itampos, pabaiga labai intriguojanti. Perskaiciau per 2 dienas, kas man realiai yra neimanoma. Super. Rekomenduoju
 3. 100%
  Labai geras psichologinis trileris.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...