20%
20%

Liūtai mūsų svetainėse. Kaip katės mus prisijaukino ir užvaldė pasaulį

Abigail Tucker

Vertinimas nėra galimas:
40% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9786099603322, ISBN kodas: 9786099603322, SKU: 000000000002178572, Puslapių skaičius: 288, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-11-05, Formatas: 18,5x11,5x2,5, Knygyne: 14.79, Leidykla: Liūtai ne avys

Ypatinga kaina 11,84 € Knygyne 14,79 €

Sutaupote 2,95 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Smagi ir netikėtai gąsdinanti knyga „Liūtai mūsų svetainėse: kaip katės mus prisijaukino ir užvaldė pasaulį“ atskleidžia tikrą mažų, bet ne tokių ir nepavojingų gyvūnų – kačių – sąmokslą prieš visą žmoniją. Žurnalistė Abigail Tucker atliko stulbinantį tyrimą ir po kaulelį išnarstė daugelio taip mylimas kates.
Katės užvaldė nuošalius skersgatvius ir mūsų miegamuosius. Be jokios abejonės, joms priklauso ir internetas, kur virusinis vaizdo įrašas su kačiukais gali būti greitai peržiūrėtas iki 10 mln. kartų. Tačiau kaip katėms pasisekė taip globaliai dominuoti? Juk jos, skirtingai nei šunys, neduoda jokios praktinės naudos. Tiesa ir tai, kad jos yra baisiai nekompetentingos pelių ir žiurkių gaudytojos ir dar kelia pavojų daugeliui ekosistemų. Ir vis tiek mes jas mylim. 

Kad geriau suprastume tas tarp mūsų gyvenančias pūkuotas nepažįstamąsias, knygos „Liūtai mūsų svetainėse“ autorė Abigail Tucker keliavo susitikti su veisėjais, aktyvistais ir mokslininkais, kurie savo gyvenimus paskyrė katėms. Sąmojingai, protingai ir itin smalsiai autorė aiškinasi, kaip tie maži padarėliai išnaudoja santykius su žmonėmis, kad taptų įtakingiausiais ir galingiausiais gyvūnais planetoje. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 80%
  Pasaulį valdo ne žmonės, o katės. Turbūt tai jau senokai aišku. Būtent šitoje knygoje autorė tai mums ir parodo. Jos knygoje daug pasakojama apie biologinę katės paskirti Žemėje. Taip pat nemažai kalbama ir apie socialinę pusę: nes katės yra asocialios. Autorė taip pat lygina kates su šunimis parodydama jų skirtumus visais atžvilgiais. Šunys yra nuolankūs ir klusnūs, kai tuo tarpu katės yra nepriklausomos manipuliatorės.

  Viskas knygoje man patiko išskyrus paragrafus apie šalis, kuriose žudė/-o kates, nes naminės katės yra pavojinga invazinė rūšis, dėl kurios nyksta kitos gyvūnų rūšys. Būtent ta žudynių dalis mane supykdė. (Ne todėl, kad autorė tai įterpė į savo knygą, bet todėl kad bendrai tokie dalykai vyksta pasaulyje). Taip pat man patiko, kad pati autorė būdama kačių mylėtoja, sugebėjo parašyti knygą nešališkai ir objektyviai. Iš pažiūros šita knyga atrodo lyg „kačių nekentėjų biblija“, bet iš tikrųjų joje pateikiami faktai su nuorodomis į užsienio interneto puslapius ir knygas jei norisi paskaityti daugiau kalbama tematika.

  Na, vienas dalykas, kuris iš vertėjos pusės supykdė tai, kad Grumpy Cat ji įvardijo kaip „JIS“. GRUMPY CAT YRA JI!! Tai patelė, o ne patinėlis! Pasidomėti tokiu faktu verčiant knygą yra tikrai lengva kai šiais laikais visi turim internetą...

  Apibendrinimas: Kažko naujo iš šitos knygos nesužinosite, tuo labiau jei turite katiną. Visi kas laikome kates žinome, jog jos puikios manipuliatorės, egoistės ir introvertės. Tiesiog šitoje knygoje autorė šitokius būdo bruožus paaiškina moksliškai.
 2. 20%
  Kadangi su abejingumu rašoma apie kačių nuodijimus, šaudymus, pjudymus šunimis, tai mylintiems kates skaityti pernelyg skaudu.
 3. 20%
  Iškraipyti faktai, klaidingos išvados. Gailiuosi, kad pirkau.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...