Longstounas

ISBN kodas: 9786094900990, EAN kodas: 9786094900990

Longstone

L.J. Ross

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002189457, ISBN kodas: 9786094900990, EAN kodas: 9786094900990, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 304, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-04-19, Formatas: 22x15x2,8, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Sandra Siaurodinė

Ypatinga kaina
12,79 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Velnio glėbys ar jūros gelmė...


Jūrų archeologas ir profesionalus naras Ijanas Takeris, grįžęs iš paskutinio plaukiojimo ledinėje Šiaurės jūroje, džiūgaudamas paskelbia, kad pagaliau po daugybės nesėkmingų paieškos metų surado nuskendusio senovinio vikingų laivo nuolaužas. Tačiau jau kitą rytą vyro kūnas aptinkamas ant uolų Longstouno švyturio papėdėje, o jo kateris dingęs.


Kas tai — nelaimingas atsitikimas? O gal kas nors, nugirdęs apie Takerio atradimą, panoro pasilikti viską sau.


Į nuostabaus grožio Syhauzo žvejų kaimelį atvykęs vyresnysis inspektorius Rajenas žino, kad ši vietovė sutraukia daugybę narų ir archeologų, trokštančių rasti ir ištirti sudužusį laivą. Yra ir tokių, kurie norėtų išgrobstyti senovines vertybes. Todėl įtariamųjų gali būti daug.


O kai netrukus kaimelyje įvykdoma žiauri žmogžudystė, Rajenas pirmiausia privalo išsiaiškinti, ar šios dvi mirtys susijusios. Pradėdamas vietos gyventojų apklausą, vyresnysis inspektorius susiduria su neįveikiama paslapčių ir melo siena. Tam, kad atskleistų tiesą, Rajenas privalo panerti į aplinkinių širdis ir išsiaiškinti, kas slepiasi jų gelmėje...


Šiame dinamiškame detektyve, kur paslaptis pagardina romantika ir humoras, autorė ir vėl skaitytojus nukels į fantastiško grožio Nortumberlandą, šį kartą į vieną iš pakrantės įžymybių — Farno salas.Apie autorę


L. J. Ross gimė Niukasle prie Taino, vėliau persikraustė gyventi į Londoną, kur baigė Londono Karališkąjį koledžą ir įgijo teisės bakalauro ir magistro laipsnius. Daugelį metų dirbusi Sityje administracinių bylų teisininke, ji pajuto atėjus metą pokyčiams. Permainas paskatino sūnaus gimimas, privertęs moterį sustabdyti teisinę karjerą ir rasti laiko detektyvinėms istorijoms, ilgai nešiotoms mintyse. Autorė gyvena su vyru ir sūneliu savo gražiojoje gimtinėje, Nortumberlande. 


Jei jums patiko „Atsiskyrėlio buveinė“, prašome parašyti apžvalgą internete. 

O jei pageidautumėte gauti pranešimus apie naujausias L. J. Ross knygas, užpildykite anketą autorės „Facebook“ puslapyje arba jos interneto svetainėje www.ljrossauthor.com.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera šita detektyvo Rajeno dalis :) lauksiu kitų autorės knygų!
 2. 80%
  Tai jau 10-toji serijos dalis apie detektyvą inspektorių Rajeną ir jo komandą. Kiekvienos dalies laukiu su nekantrumu ir skaitau su didžiausiu malonumu, nes šie detektyvai yra lengvai parašyti ,bet labai įtraukiantis.
 3. 80%
  Tai jau 10-toji serijos dalis apie detektyvą inspektorių Rajeną ir jo komandą. Kiekvienos dalies laukiu su nekantrumu ir skaitau su didžiausiu malonumu, nes šie detektyvai yra lengvai parašyti ,bet labai įtraukiantis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...