Lūpdažių džiunglės

ISBN kodas: 9789955244851, EAN kodas: 9789955244851

Lipstick Jungle

Candace Bushnell

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 9)

EAN kodas: 9789955244851, ISBN kodas: 9789955244851, SKU: 000000000001102800, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 448, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2007-03-01, Formatas: 14,2x23,3, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Indrė Veličkaitė

Ypatinga kaina
9,47 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Visas Niujorkas gerai žino šias gražias, daug pasiekusias moteris – Viktoriją Ford, Vendę Hyli ir Niko O‘Neili. Viktorija – populiariausia jauna dizainerė, Vendė – Parador Pictures prezidentė, kurianti neabejotinos sėkmės sulauksiantį filmą ir auginant tris žavius vaikučius, o Niko – žurnalo Bonfire vyriausioji redaktorė. Regis, jos visos užkopė į pačias aukščiausias viršūnes.
Tačiau joms pačioms viskas atrodo kiek kitaip: Niko kamuoja nuolatinė kaltė, nes ji įsivėlusi į nesantuokinius santykius, naujausia Viktorijos kolekcija patiria fiasko, o dvylika metų trukusi Vendės santuoka ima byrėti...
Neįmanoma nepamilti žemiškų ir pašėlusių moterų, C. Bushnell pagrindinių veikėjų, kurias autorė lydi lyg per minų laukus darbe, meilėje ir į sėkmės viršūnes. Autorė linksmai moko, kaip išlikti pirmosiose gretose ir neprarasti humoro jausmo Lūpdažių džiunglėse.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko,smagu pasinerti i paprastų moterų nepaprastus gyvenimus.Pamokanti ir tuo pačiu smagiai nuteikianti knyga.
 2. 80%
  Pradėjusi skaityti knygą pasiskaičiau internete atsiliepimus apie ją ir buvau nustebusi, kad knyga pakankamai iškritikuota kaip lėkšta ir nuobodi. Man ji nepasirodė nei lėkšta, nei nuobodi.
  Pasirodo, tai tos pačios autorės knyga, kaip ir "Seksas ir miestas", pagal kurią buvo pastatytas garsusis serialas tuo pačiu pavadinimu. Na, knygos neskaičiau, serialo nežiūrėjau. Tačiau ši knyga ("Lūpdažių džiunglės") man netgi labai patiko.
  Galbūt tai tikrai ne ta knyga, kuri užtrigs ilgam, tačiau ko iš jos pasimokyti tikrai yra.
  Pagrindinė knygos mintis man pasirodė ta, kad nesvarbu kiek turi pinigų, koks garsus ar žinomas esi, ar kaip aukštai užlipai karjeros laipteliais; tave kamuoja tos pačios bėdos kaip ir eilinius žmogelius: būti mylimam, turėti artimų draugų, uždirbti pakankamai pinigų poreikiams patenkinti ir t.t. Tik tavo nesėkmes mato visi ir aptarinėja jas plačiai.
  Visa knyga spinduliuoja tikra draugyste, ir įkvėpimu, kad jeigu turėsi tikslą ir sunkiai dėl jo dirbsi - tikrai jį pasieksi.
  Skaitosi lengvai ir siužetas įtraukia.
 3. 60%
  Lengva savaitgalio knyga atsipalaidavimui.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...