Lyderystė

ISBN kodas: 9786094663925, EAN kodas: 9786094663925

Alisa Miniotaitė, Ignas Staškevičius

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786094663925, EAN kodas: 9786094663925, SKU: 000000000002180419, Puslapių skaičius: 256, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2019-03-19, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21,5x14,5x1,8, Knygyne: 15.99, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
11,45 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Dr. Alisa Miniotaitė
Tarptautinės bendrovės ALISA MANAGEMENT LABORATORY įkūrėja, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūros Lyderystės programos vadovė.  Veda mokymus, konsultuoja Lietuvos ir užsienio bendroves. Laidų bei straipsnių autorė, aistringa slidininkė ir keliautoja, mama.

Ignas Staškevičius 
Gimė 1970 metais, nuo tada gyvena Vilniuje. Su bendraminčiais įsteigė ir išplėtė ne vieną verslą, tarp jų – prekybos tinklą „Maxima“. Yra studijavęs mediciną ir teisę, vadovavęs įvairioms bendrovėms, parašęs keletą knygų, sukūręs dokumentinių filmų, nubėgęs maratoną.

Du lyderystės praktikai – Alisa Miniotaitė ir Ignas Staškevičius – kartu ieško atsakymo į lyderystės „kaip“. Kaip tapti lyderiu, kaip vesti žmones pirmyn, kaip padaryti, kad žmonės tave sektų, kaip pasiekti tikslą. Diskutuodami ir dalydamiesi patirtimi, autoriai žvelgia į lyderystės reiškinį pro skirtingų teorijų akinius. Iš jųdviejų spalvingo pokalbio atsiradusios įžvalgos įkvėps tikslų siekiančius vadovus, padės norintiesiems tapti lyderiais, jaudins tiesiog smalsius skaitytojus.

Lyderystė ir jos supratimas turi būti viduje. Jeigu norėsi būti antras, nieko nepasieksi. Mes, lietuviai, turime būti lyderiai, turime eiti į priekį, o ne skųstis, kad mus kas nors aplenkė. Šios knygos autoriai yra darbais įrodę, kad geba ne tik kurti vizijas, bet ir jas įgyvendinti. Gulėdamas lovoje didelių strategijų nesusapnuosi, lyderystei reikia strateginės drausmės, atvirumo pokyčiams, kūrybingumo ir noro būti geriausiam.
Profesorius Vladas Bumelis

Ši knyga – kelionės į Ekstremistaną nuotykių aprašymas. Mielas skaitytojau, kad ir kaip norėtųsi, nebandyk jos pakartoti – tai ne kelionių gidas. Jei pasiryši – ir jei pasiseks, – rasi savo kelią. 
Doc. dr. Alfredas Chmieliauskas, 
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Labai gera teminė knyga, kurios autorių mąstymas dažnai netradicinis, gilus, mintys skvarbios ir įkvepiančios ne tik toliau domėtis lyderystės fenomenu, bet ir susimąstyti apie daugybę dalykų.Mėgavausi šioje knygoje viskuo: skleidžiamomis idėjomis, išsakomomis asmeninėmis argumentuotomis įžvalgomis, giliais pamąstymais, kvietimu pačiam mąstyti, turtinga kalba, minties aiškumu ir dar daug kuo :). Mėgavausi kiekvienu puslapiu.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...