20%
20%

Madraso deimantas

Dalia Smagurauskaitė

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094791871, ISBN kodas: 9786094791871, SKU: 000000000002179554, Puslapių skaičius: 240, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-01-30, Formatas: 21x14,5x2, Knygyne: 13.39, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina 10,71 €
Knygyne 13,39 €

Sutaupote 2,68 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

1701-ieji. Indija.

Madraso gubernatorius Tomas Pitas – aistringas brangiųjų akmenų žinovas. Jo uoslė vertingam grobiui tiesiog stulbinama. Todėl, vos išvydęs prekeivio Džamčando iš suskretusios nosinės išvyniojamą deimantą, jis žino: ši brangenybė verta didžiausių pinigų ir rizikos. Pitas net neabejoja: jis privaląs įsigyti ir slapčia pargabenti deimantą į Angliją. Tai taps jo turtų ir šlovės garantu. Tačiau gubernatorius net nenutuokia, kokias nelaimes neša šis prakeiksmo paženklintas neregėto grožio akmuo.

2011-ieji. Europa.

Adelė, jauna ir ryžtinga meno ekspertė, atvyksta į deimantų sostinę Antverpeną vedama vieno vienintelio tikslo: pavogti ilgus metus slėptą, legendomis apipintą brangakmenį. Iki kruopščiai rengto plano atomazgos liko vos kelios dienos, o paskui – kartu su mylimuoju į bekraštį pasaulį. Tačiau ne viskas vyksta taip sklandžiai, kaip tikėtasi. Iki taip trokštamo nerūpestingo gyvenimo Adelei teks pereiti ugnį ir vandenį: jos pėdomis seka ne tik kerštingi bendrai, bet ir kruvina deimanto praeitis.

„Su jauduliu surijau per savaitgalį!“
Dovilė Filmanavičiūtė

Dalia Smagurauskaitė (g. 1984) – žurnalistė ir nepailstanti keliautoja, žurnalo „Keliauk!“ sumanytoja ir vyriausioji redaktorė bei dviejų knygų apie Italiją autorė. Jos debiutinis romanas „Madraso deimantas“ stebina neišsenkančiais nuotykiais, drąsia meile, įvairių pasaulio kraštų skoniais, spalvomis bei istorijomis ir nuolatiniu troškimu žinoti: o kas toliau?
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 60%
  vidutinė,knyga,galėjo būtilietuviški ir vrdai
 2. 60%
  Vidutiniška.
 3. 60%
  Pati pajutau, jog paskutiniu metu ne itin daug lietuvių autorių knygų teko skaityti. Tad pamačiusi šią naujieną, norėjosi ją perskaityti, nes pasirodė įdomus siužetas, o ir rašytoja lietuvė.

  1701-ieji. Indija.
  Madraso miesto gubernatorius Tomas Pitas didelis brangakmenių žinovas. Vos išvydęs jam siūlomą prekeivio deimantą - jis niekaip negalėjo atsispirti. Ir nepaisydamas rizikos, jį įsigijo. Tomas nusprendžia, jog deimantą reikia pargabenti į Angliją, tad pasikviečia savo sūnų, jog jis saugiai parvežtų naująjį pirkinį namo.. Tačiau jis net neįsivaizduoja, kokias nelaimes neša šis deimantas.. Ir kiek tai kainuos jo šeimai..

  2011-ieji. Europa.
  Adelė - meno ekspertė, kuri yra pasiryžusi pavogti labai vertingą ir legendomis apipintą deimantą. Viskam pasibaigus ji su mylimuoju išvyks toli toli, kur jų niekas nesuras (bent toks buvo jų planas).
  Tačiau pasirodo, jog ne viskas yra taip paprasta ir dar daug Adelei teks patirti, jog pasiektų savo išsvajotąjį gyvenimą.

  Man knyga skaitėsi lengvai ir įdomiai - puslapiai vertėsi labai greitai. Taip pat buvo smagu su knygos veikėjais pakeliauti po įvairias šalis ir sužinoti įdomių dalykų. Aš esu praktiškai nekeliaujanti, tad man viskas pasirodė labai įdomu.
  Tačiau kartais apimdavo toks jausmas, jog vos tik įsijaučiu į aprašomą istoriją, ir taukšt.. Ji baigiasi. Rašoma apie visai kitą žmogų ir laiką. Man truputį daugiau norėjosi, jog autorė būtų pasigilinusi į kai kuriuos veikėjus labiau.
  Pats knygos siužetas pasirodė gana neįprastas ir įdomus.
  Tai buvo lengvo turinio skaitinys, kuris puikiai tiks savaitgaliui, ar tiesiog norint atsipalaiduoti ir "pakeliauti" po egzotiškas šalis.. Ir ne tik.

Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...