Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Maestra

Maestra

L S Hilton

Iš anglų k. vertė Viktorija Uzėlaitė,

304 p., kietas virš.,

23,5x14,3x2,6 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090125847,

Prekės kodas 9786090125847.

Klubo kaina:
12,84
Knygyne:
14,59
Sutaupote:
1,75  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Pyktis visada buvo mano draugas, o aš jį atstūmiau.

KAS

Pyktis man padėjo nesugniužti ir ištverti skriaudas.

YRA

Jis buvo mano stiprybė ir paguoda.

                                                         MAESTRA

Kad pasiektų, ko nori, ji peržengs visas ribas.

Dieną Džudita Rešlei dirba asistente Londono aukcionų namuose. Vakarais tampa vyrų kompanione trečiarūšiame sostinės bare.

Džudita karštai trokšta tapti kuo nors daugiau. Ji išmoksta rengtis, kalbėti ir elgtis taip, kad domintų vyrus. Išmoksta būti gera mergaite. Tačiau atskleidusi nemalonią meno pasaulio paslaptį ji atleidžiama iš darbo ir svajonės susikurti geresnį gyvenimą žlunga.

Džudita nusprendžia pasielgti nutrūktgalviškai ir su vienu turtingiausių baro klientų nuvyksta į Prancūzijos Rivjerą, bet po nelaimingo įvykio lieka vienui viena. Tuomet mergina apsisprendžia: jei nori tapti kuo nors kitu, vienatvė yra puiki pradžia. Apsiginklavusi grožiu, sąmoju ir slaptomis žiniomis apie klastotę, Džudita ryžtasi keisti savo gyvenimą ir amžinai mėgautis prabanga. Gera mergaitė tampa fatališka moterimi.

 

Kontroversiškas, aštrus, seksualus, labiausiai šokiruojantis šių metų trileris.

 

L. S. Hilton gimė ir užaugo Anglijoje. Gyveno Niujorke, Paryžiuje, Milane. Baigusi Oksfordo universitetą, studijavo meno istoriją Paryžiuje ir Florencijoje. Ji dirbo žurnaliste, meno kritike, diktore. Šiuo metu autorė su dukra gyvena Londone.

Prabangos kupinas pasaulis. Pavojingi nusikaltimai, atveriantys duris. Moteris, tiksliai žinanti, ko nori - ir kaip tai gauti. L. S. Hilton MAESTRA.Netikėtai atleista iš darbo Londono aukcionų namuose, Džudita Rešlei nusprendžia visiškai pakeisti savo gyvenimą. Pavargusi sunkiai dirbti ir lėtai kopti į viršūnę, ji prisimena seniai užmirštą draugą. Drau¬gą, padėjusį jai ištverti visas ankstesnes patyčias ir toliau vaikščioti iškel¬ta galva. Draugą, kokio gerai mergaitei turėti nevalia, – Pyktį. Tam, kad pasiektų, ko nori, ji peržengs visas ribas. Patiks jei patiko... E. L. James 50 pilkų atspalvių; G. Flyn Dingusi; S. Larsson Mergina su drakono tatuiruote. Erotinis trileris drąsioms moterims. Kriminalinis trileris „Maestra“ kupinas vingių ir posūkių, nagus priversiančių kramtyti epizodų bei skandalingų pagundų Marie Claire. Aukščiausios klasės psichologinis trileris. Perskaitykite jį dabar, nes tuoj tai padarys visas pasaulis Glamour. Romanas, prieš kurį nublanksta E L James „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ Portalas DELFI. Knygos herojė – žavinga, šmaikšti ir adrenalino kupina išdykėlė.  „Maestra“ sužavės tuos, kuriems patinka seksualūs, kerštingi, amoralūs ir pavojingi herojai. Declan Burk,  Irish Times. Šokiruojanti knyga, nuo kurios sunku atsiplėšti Sue Turnbull, Sydney Morning Herald.L. S. Hilton gimė ir užaugo Anglijoje. Gyveno Niujorke, Paryžiuje, Milane. Baigusi Oksfordo universitetą, studijavo meno istoriją Paryžiuje ir Florencijoje. Ji dirbo žurnaliste, meno kritike, diktore. Šiuo metu autorė su dukra gyvena Londone. Kviečiame apsilankyti.

 

 

                                                     


 

 

Apie L S Hilton

L. S. Hilton gimė ir užaugo Anglijoje. Gyveno Niujorke, Paryžiuje, Milane. Baigusi Oksfordo universitetą, studijavo meno istoriją Paryžiuje ir Florencijoje. Ji dirbo žurnaliste, meno kritike, diktore. Šiuo metu autorė su dukra gyvena Londone.

 

Komentaras