Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
24.1 cm
15.2 cm
-54%

Majos dienoraštis

El cuaderno de Maya

Isabel Allende

Iš ispanų k. vertė Valdas Petrauskas,

424 p., kietas virš.,

24,1x15,2x2,9 cm,

Alma littera, 2013,

ISBN 9786090111680,

Prekės kodas 9786090111680.

Klubo kaina:
7,00
Knygyne:
15,15
Sutaupote:
8,15  (54% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Viena garsiausių Čilės rašytojų Isabel Allende savo knygomis pavergė daugiau nei 37 šalių skaitytojus. Rašytoja, kuri kaip ir jos herojai, kupina netikėtumų, gilių sukrėtimų ir tikro nuoširdumo. Naujasis Isabel Allende romanas „Majos dienoraštis“  pasakoja apie devyniolikmetę amerikietę, patyrusią didžiausius nuopuolius – ji grimzdo narkotikų prekeivių, nusikaltėlių ir prostitučių liūne, kol galop apsistojo nuošalioje Čilės saloje. Ten, slėpdamasi nuo persekiojančio ankstesniojo gyvenimo, Maja rašo savo gyvenimo istoriją, ilgainiui atskleisdama kraupią šeimos paslaptį. Mergina pagaliau suvokia meilės ir ištikimybės prasmę ir pradeda didžiausią savo gyvenimo nuotykį: kelionę į savo sielos gelmes.

Aš Maja Vidal, devyniolikos metų, moteris, netekėjusi, be mylimo draugo, bet ne todėl, kad nepasitaikė progos ar esu pernelyg išranki, gimusi Berklyje, Kalifornijoje, Jungtinių Amerikos Valstijų pilietė, laikinai susiradusi prieglobstį saloje, pietiniame pasaulio pakrašty. Tėvai mane pavadino Maja, mat nesugebėjo sugalvoti kito vardo, nors apmąstymams turėjo devynis mėnesius laiko, o Ninė žavisi Indija. Hindi kalba māyā reiškia „apžavai, iliuzija, sapnas, magiška galia“. Nieko bendra su mano būdu. Man labiau tiktų Atila, nes ten, kur įkeliu koją, nepalieku akmens ant akmens. Mano gyvenimo istorija prasideda Čilėje drauge su močiute, kurią vadinu Nine, gerokai anksčiau, man dar negimus, nes jeigu ji nebūtų emigravusi, nebūtų įsimylėjusi mano senelio ir įsikūrusi Kalifornijoje, mano tėvas nebūtų susipažinęs su mama ir aš būčiau buvusi ne aš, o kita ir visiškai kitokia jauna čilietė.

„Majos dienoraštis“ atvira, jaudinanti ir nepamirštama istorija. Be tėvų augusiai jaunutei Majai lemta patirti viską – nuo begalinės senelių meilės iki nusikalstamo pasaulio purvo, kuris, rodos, merginą pasiglemš visam laikui. Ar pavyks Majai užverti vienas ir atverti kitas – prasmingesnio, geresnio gyvenimo – duris?

 

„Toji Maja mane iškankino daugiau nei kuris kitas mano knygos personažas. Kai kuriose scenose mielai būčiau nešykštėjusi jai antausių, kad ateitų į protą, o kai kuriose – priglaudusi prie krūtinės, stengdamasi apsaugoti nuo pasaulio ir nuo jos pačios neramios širdies.“

 

 

 

 

Apie Isabel Allende

Viena garsiausių Čilės rašytojų, knygų „Majos dienoraštis“ ir „Žaidimas su mirtimi“ autorė. Rašytojos karjera prasidėjo nuo laiško mirštančiam seneliui, kuriuo vėliau buvo paremta jos knyga „Dvasių namai“, o per pastaruosius 30 metų autorė parašė jau daugiau kaip 20 knygų, kurios buvo išverstos į 35 užsienio kalbas, ir pelnė daugybę literatūrinių apdovanojimų. Isabel Allende sako, kad jos knygos skirtos smagiam laisvalaikio praleidimui ir akiračio plėtimui – knygose susipina intriguojančios istorijos ir svarbūs istorijos įvykiai, o savo kūrybą įvardija kaip „realistišką literatūrą“. Rašytojos knygose svarbios socialinio teisingumo, politinių realijų temos, o pati Isabel Allende daug savo laiko skiria kovai už žmogaus teises.
Isabell Allende jau ilgą laiką gyvena Kalifornijoje, JAV, ir nors turi Amerikos pilietybę, pati autorė sako, kad gyvena viena koja Čilėje, kita – Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Komentaras