25%
25%

Makbetas

Macbeth

Jo Nesbo

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 6)

EAN kodas: 9786094791451, ISBN kodas: 9786094791451, SKU: 000000000002179056, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 576, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Norvegų, Originalo kalba: Norvegų, Leidimo metai: 2018-12-06, Formatas: 21x14,5x4, Knygyne: 18.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Giedrė Rakauskaitė

Ypatinga kaina 14,24 €
Knygyne 18,99 €

Sutaupote 4,75 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jis visų mėgstamas policijos inspektorius.

Tarpusavyje besivaržantys narkotikų platintojai, korumpuota policija – ir niūrus bevardis miestas panyra į sumaišties liūną. Tačiau netrukus atsiranda proga pakeisti padėtį. Makbetui ima vertis karjeros aukštumos.

Jis buvęs narkomanas su tamsia praeitimi.

Pagarba. Meilė. Galia. Rodos, viskas pasiekiama ranka. Šiame kelyje tereikia pašalinti kelias kliūtis. Valdžios troškimas Makbetui tampa stipriausiu narkotiku.

Jis niekada nepasieks didžiausios šlovės.

Persekiojamas haliucinacijų ir paranojos, Makbetas netrunka viskuo suabejoti. Kuo toliau, tuo labiau ima suvokti – negaus to, ko šitaip ilgai siekė ir troško.

Nebent žudys. 

Išradingas ir įtikinamas. Nesbø sukūrė tamsų, tačiau teikiantį vilties mūsų nerimastingų laikų Makbetą.
New York Times Book Review 

Šiuolaikinis Makbetas – tai niūrūs peizažai, nusikaltėlių (ne)ištikimybė, sumanūs ir išradingi pabėgimai, tamprūs nusikaltėlių ir juos bandančių sugauti policininkų ryšiai.
Washington Post

Jo Nesbø (Ju Nesbio, gim. 1960) – vienas geriausių šių laikų kriminalinių romanų rašytojų pasaulyje. Milžinišką sėkmę ne tik gimtojoje Norvegijoje, bet ir daugelyje užsienio šalių, taip pat ir Lietuvoje, jam pelnė kultinis knygų ciklas apie Harį Hūlę. Autorius apdovanotas gausybe literatūros premijų, tokių kaip „Stiklinio rakto“, „Riverton“, Norvegijos knygų klubo, Danijos detektyvų rašytojų akademijos, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos, „Bookseller“ prizu. Šiuo metu pasaulyje parduota daugiau kaip 40 milijonų Nesbø knygų egzempliorių. Naujausias autoriaus kūrinys Makbetas, šiuolaikinė Williamo Shakespeare’o tragedijos Makbetas interpretacija, jau spėjo užkopti į pasaulinių bestselerių viršūnes.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Šio autoriaus knygas skaitau su pasimėgavimu, šią taip pat.
 2. 80%
  Įtraukianti Šekspyro "Makbeto" miderni interpretacija. Nepaliks abėjingų trilerių bei Šekspyro megėjų! Nors knyga beveik 600 puslapių, tačiau perskaičiau ją per kelis vakarus.
 3. 60%
  Turiu prisipažinti, jog apie šį autorių teko girdėti gana nemažai, bet iki dabar dar nebuvau skaičiusi nei vienos jo knygos. Pamačiusi pasirodant šią knygą, jos anotacija mane sudomino, tad nusprendžiau pabandyti
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...