Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-30%

Makiažo galia

Greta Girdžiūtė

232 p., kietas virš.,

spalv.,

iliustr.,

23,5x16,5x1,7 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090126332,

Prekės kodas 9786090126332.

Klubo kaina:
10,49
Knygyne:
14,99
Sutaupote:
4,50  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Mano didžiausia aistra – kurti grožį. Į šią knygą sudėjau visas makiažo subtilybes ir paslaptis, kad pabrėžtumėte gražiausius savo bruožus ir spinduliuotumėte pasitikėjimu. Nebijokite eksperimentuoti ir pajuskite makiažo galią!

Greta Girdžiūtė

Greta Girdžiūtė – tarptautinio lygio meistrė, 2016 m. Europos OMC čempionato IV vietos nugalėtoja. Ji ne tik sėkmingai dalyvauja grožio specialistų konkursuose, bet kartu yra makiažo kursų dėstytoja ir dviejų salonų įkūrėja. Ši jauna, ambicinga ir užsispyrusi moteris žavi klientus profesionalumu ir šiltu bendravimu. Knygoje meistrė dalijasi makiažo darymo subtilybėmis ir pataria tik tai, ką yra išmėginusi pati. Internete ir žurnaluose – anaiptol ne viskas!

Knygoje tavęs laukia:

Detali informacija apie makiažo įrankius – nuo kempinėlės iki teptukų.

Nuoširdūs praktiniai patarimai renkantis priemones: „Ne visada geriausia tai, kas brangu.“

Informacija, kaip ir kokiomis priemonėmis užmaskuoti problemines veido vietas ir paryškinti privalumus

Auksinės veido modeliavimo taisyklės

Akių makiažo schemos – patarimai, kaip tinkamai koreguoti akių formą

Sukaupta patirtis, kaip atsirinkti tinkamas priemonių spalvas norint sukurti išskirtinį įvaizdį

Patarimai ne tik kaip atlikti makiažą SAU, bet ir išsamūs patarimai VIZAŽISTAMS

 

Atskleiskite išskirtinius bruožus ir spindėkite savitu žavesiu!
 
Greta Girdžiūtė MAKIAŽO GALIA. Kad būtumei nepakeičiama visada būk kitokia. Knygų klubas.
Internete ir žurnaluose – anaiptol ne VISKAS! Kasdien vis kitokia ir pasitikinti savimi su MAKIAŽO GALIA. Išsamiai apie makiažo įrankius ir priemones – nuo kempinėlės iki teptukų. Gyvenimiški patarimai dairantis po kosmetikos parduotuvių lentynas – ne visada geriausia tai, kas brangu. Auksinės veido modeliavimo taisyklės. Akių makiažo schemos – gudrybės, kaip jas tinkamai koreguoti. Sukaupta patirtis, kaip atsirinkti tinkamas priemonių spalvas kuriant išskirtinį įvaizdį. Ne tik patarimai, kaip atlikti makiažą SAU, bet ir išsamūs patarimai VIZAŽISTAMS. „Esu jauna ir ambicinga. Knygoje dalijuosi makiažo subtilybėmis ir patariu TAU tik tai, ką pati išmėginau.
Pataria tik tai, ką pati išmėgino.; Patarimai skirtingo amžiaus moterims; Gausybė nuostabių iliustracijų; Sukurti „Youtube“ vaizdo filmukai su QR kodu; Makiažas su Lietuvoje prieinama kosmetika; Detalūs makiažo aprašymai; 50 makiažo įvaizdžių: neįtikėtini virsmai iš „pilkos pelytės“ į femme fatale. Greta Girdžiūtė – tarptautinio lygio meistrė. Sėkmingai dalyvauja grožio specialisčių konkursuose, makiažo kursų dėstytoja ir dviejų grožio salonų įkūrėja. Būkite pirmos! Penkiasdešimčiai laimingųjų pažadu savo linkėjimą knygoje.

 

 

Apie Greta Girdžiūtė

Greta Girdžiūtė – tarptautinio lygio meistrė, 2016 m. Europos OMC čempionato IV vietos nugalėtoja. Ji ne tik sėkmingai dalyvauja grožio specialistų konkursuose, bet kartu yra makiažo kursų dėstytoja ir dviejų salonų įkūrėja. Ši jauna, ambicinga ir užsispyrusi moteris žavi klientus profesionalumu ir šiltu bendravimu. 

Komentaras