27%
27%
Nauja
Nauja

Malonės

The Mercies

Kiran Millwood Hargrave

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 6)

SKU: 000000000002183560, EAN kodas: 9786094793165, ISBN kodas: 9786094793165, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Leidimo metai: 2020-04-08, Formatas: 21x14,5x2,7, Knygyne: 16.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Eglė Raudonikienė

Ypatinga kaina 12,45 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 4,54 € (27%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


Tuomet ji ėmė grimzti skradžiai uolų, kol atsidūrė jūros dugne. Virš galvos juodavo naktis be mėnulio, vandens paviršių randais aižė žvaigždės. Ir ji nuskendo, o tada gaudydama orą kniostelėjo iš miego pilnomis dūmų šnervėmis ir galugerkliu. Burnoje dar ilgai laikėsi degančių taukų smarvė. 

1617 metų Kūčių dieną Vardės saloje – labiausiai į šiaurės rytus nutolusiame Norvegijos taške – dvidešimtmetė Marena Magnusdoter stebi tarsi iš niekur kilusią ūmią audrą. Lyg užkerėta, audra akimirksniu pasiglemžia visus keturiasdešimt salos vyrų, įskaitant Marenos tėvą, brolį ir sužadėtinį. Likusioms vienoms Vardės salos moterims nelieka kito pasirinkimo – tik visas negandas ir iššūkius atremti pačioms.

Neilgai trukus, didžiuliam debesiui skandinant horizontą, į Vardę atplaukia grėsmingas žmogus. Paskirtas paties karaliaus, komisaras Absalomas Kornetas atvyksta iš Škotijos, kur, sklinda kalbos, rengė raganų teismus. Jo jaunutė žmona Ursa Vardės saloje pamato tai, ko niekada anksčiau nėra regėjusi, – nepriklausomas moteris. Tačiau Absalomas įžvelgia tik Dievo nepaliestą žemę, užtvindytą šventvagiško blogio. 

Malonės – tai tikrų įvykių – Vardės salos audros ir 1621 metų raganų teismų – įkvėpta istorija apie narsias moteris, pavojingą meilę, galingą blogį, pragaištingus prietarus ir karštligišką apsėdimą pačiame pasaulio pakraštyje.

Nuneša mus ten, kur visa kibirkščiuoja ir knibžda, kur moterų širdys ūžauja garsiau nei audros.
Samantha Shannon

Kvapą užimančio grožio portretas – bendruomenės, kraštovaizdžio ir santykių.
Tracy Chevalier

Vitališkas, svaiginantis, ryškus pasakojimas.
Madeline Miller

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko!
 2. 100%
  Jeigu aš pasakysiu, jog tai tiesiog gera knyga, tai nepasakysiu nieko. Tai tikras literatūrinis perliukas, kurio spinduliuose privalo pasišildyti kiekvienas literatūros gurmanas...
 3. 100%
  Knyga iškart prikaustė ir nepaleido iki pat pabaigos... Man kažkuo lyg priminė „Dinos knygą“ – tokios drąsios, rūstokos moterys, kaip ir atšiauri aplinka, negailestinga gamtos stichija... Pabaigoj ir ašarą braukiau. Įspūdį stiprino ir tai, kad paremta tikrais faktais!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...