27%
27%
Turėsime sandėlyje gegužės 27 d.

Malonės

The Mercies

Kiran Millwood Hargrave

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094793165, ISBN kodas: 9786094793165, SKU: 000000000002183560, Puslapių skaičius: 368, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2020-04-08, Formatas: 21x14,5x2,7, Knygyne: 16.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Eglė Raudonikienė

Ypatinga kaina 12,45 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 4,54 € (27%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


Tuomet ji ėmė grimzti skradžiai uolų, kol atsidūrė jūros dugne. Virš galvos juodavo naktis be mėnulio, vandens paviršių randais aižė žvaigždės. Ir ji nuskendo, o tada gaudydama orą kniostelėjo iš miego pilnomis dūmų šnervėmis ir galugerkliu. Burnoje dar ilgai laikėsi degančių taukų smarvė. 

1617 metų Kūčių dieną Vardės saloje – labiausiai į šiaurės rytus nutolusiame Norvegijos taške – dvidešimtmetė Marena Magnusdoter stebi tarsi iš niekur kilusią ūmią audrą. Lyg užkerėta, audra akimirksniu pasiglemžia visus keturiasdešimt salos vyrų, įskaitant Marenos tėvą, brolį ir sužadėtinį. Likusioms vienoms Vardės salos moterims nelieka kito pasirinkimo – tik visas negandas ir iššūkius atremti pačioms.

Neilgai trukus, didžiuliam debesiui skandinant horizontą, į Vardę atplaukia grėsmingas žmogus. Paskirtas paties karaliaus, komisaras Absalomas Kornetas atvyksta iš Škotijos, kur, sklinda kalbos, rengė raganų teismus. Jo jaunutė žmona Ursa Vardės saloje pamato tai, ko niekada anksčiau nėra regėjusi, – nepriklausomas moteris. Tačiau Absalomas įžvelgia tik Dievo nepaliestą žemę, užtvindytą šventvagiško blogio. 

Malonės – tai tikrų įvykių – Vardės salos audros ir 1621 metų raganų teismų – įkvėpta istorija apie narsias moteris, pavojingą meilę, galingą blogį, pragaištingus prietarus ir karštligišką apsėdimą pačiame pasaulio pakraštyje.

Nuneša mus ten, kur visa kibirkščiuoja ir knibžda, kur moterų širdys ūžauja garsiau nei audros.
Samantha Shannon

Kvapą užimančio grožio portretas – bendruomenės, kraštovaizdžio ir santykių.
Tracy Chevalier

Vitališkas, svaiginantis, ryškus pasakojimas.
Madeline Miller

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga iškart prikaustė ir nepaleido iki pat pabaigos... Man kažkuo lyg priminė „Dinos knygą“ – tokios drąsios, rūstokos moterys, kaip ir atšiauri aplinka, negailestinga gamtos stichija... Pabaigoj ir ašarą braukiau. Įspūdį stiprino ir tai, kad paremta tikrais faktais!
 2. 100%
  Man ši knyga jau pradėjo patikti nuo pat pirmųjų puslapių. Labai patiko rašymo stilius bei tai, kaip autorė mums perteikė to meto įvykius saloje. Patiko drąsios bei nepriklausomos moterys, kurios tuo laikmečiu buvo retenybė. Vis negalėjau atsistebėti tuo, kokią valdžia bei galią tuo metu turėjo bažnyčia.. Kuri mums šiomis dienomis yra pasirinkimo laisvė.. Eiti į ją, ar ne.. Tikėti Dievu, ar ne.. Viskas priklauso tik nuo tavęs paties. Tiesiog pasirinkimo laisvė.
  Nors kūrinys gana niūrus bei slogus, skaitant jį gali suprasti, jog kažkas įvyks.. Kažkas tokio, ko galbūt negali numatyti, bet tai tampa tiesiog neišvengiama. Man tikrai labai patiko šis kūrinys. Jis lėtas, jį verta skaityti neskubant, tačiau net neabejoju, jog knyga sukels daug apmąstymų. Bent man būtent taip ir nutiko. Jau dabar net neabejoju, jog ši knyga pateks tarp tų, kurios šiais metais paliko gilų įspūdį ❤️ Man ši istorija buvo šiek tiek panaši į Hannah Kent knygas. Kam patiko jos net neabejoju, jog patiks ir ši.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...