35%
35%
Nauja
Nauja

Mamaknygė

ISBN kodas: 9786099611136, EAN kodas: 9786099611136

Laura Oras Oras

ISBN kodas: 9786099611136, EAN kodas: 9786099611136, SKU: 000000000002189564, Puslapių skaičius: 300, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2022-05-13, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 20,5x20,5x2, Knygyne: 39.49, Leidykla: Laura Rudokienė

Ypatinga kaina
25,67 €
Knygyne
39,49 €

Sutaupote 13,82 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tai mano pačios įrodymas sau ir tau, kad auginant vaikus įmanoma viskas. Įmanoma mėgautis, auginti ramybėje ir džiaugsme. Tuo pačiu metu likti savimi bei auginti svajones. 

Motinystėje esmė esame mes, mamos. Tik nuo mūsų balanso priklauso visa šeimos atmosfera ir jos gerovė. Todėl nustokime save sumenkinti, nuvertinti, negerbti to, ką darome, ir kokį indėlį įnešame į pasaulį. 

Tikrai noriu, kad kiekviena prisimintume, kokios nuostabios esame jau dabar. Užtenka reikalauti iš savęs neįmanomo, juk viskas gyvenime yra kur kas paprasčiau. Tereikia tam atsiverti. Atsiverti lengvumui, meilei ir pokyčiui. 

Tik augdamos pačios, mes galime viską. Atkurkime motinystę - tą šventą, vertingą, neaprėpiamo gylio ir grožio laikotarpį. Čia kiekviena esame unikali ir svarbi. Čia galime atsiremti viena į kitą ir jausti begalinį palaikymą bei priėmimą. Tik kartu mes esame begalinė galia. 

Mamaknygė - tai kelionė į save ir auginimą lengviau. Tai tavo pačios, ir kitos, kuri augina šalia, kelionė. Tai mūsų apsijungimas bendrame kelyje ir procese. Jauskis laisva ir besimėgaujanti pildydama šią knygą. Jei norisi daugiau struktūros atrandant ir suprantant save - mamaknygė suskirstyta į mėnesius ir dienas. Jauskis laisvai ją pildydama savo tempu. Žinau, kaip kartais gali būti sunku suspėti mamos ir mažylio ritme. Leisk sau būti švelnia, kad ir kokie jausmai ar mintys kiltų. Visada prisimink, esi ne viena!

 _____________________________________________


12 mėnesių, 12 svarbiausių motinystės aspektų. Teorija, užduotys, dienos patyrimas, refleksija, kad tai neštų džiaugsmą ir taptų tavo kasdienybe.


1. Viskas prasideda nuo mūsų

2. Esu svarbiausia

3. Apglėbiu save visą

4. Viskas gerai yra jaustis visaip

5. Leidžiu sau jausti viską

6. Visi santykiai tik tau apie tave

7. Taiki komunikacija

8. Ar esu gera mama?

9. Tai, kas neturi nei pradžios nei pabaigos - esi tu.

10. Autentiška motinystė

11. Ne džiaugsmas mane daro dėkingą, o dėkingumas džiaugsmingą

12. Tu esi savo gyvenimo kūrėja


_____________________________________________


TU GALI GYVENTI SAVO SVAJONIŲ MOTINYSTĘ IR GYVENIMĄ!


Tai knyga, padedanti grįžti į save ir auginti lengviau.


Nesvarbu ar esi mama, auginanti pirmąjį vaikelį, kuris ką tik išvydo šį pasaulį, ar jų turi daugiau ir didesnių.


Čia tikrai rasi kažką, kas į tavo gyvenimą įneš daugiau šviesos, supratimo, meilės, ramybės ir atsipalaidavimo.


Tai mažų žingsnių 12 mėnesių kelionė naujai atrasti motinystės dovaną ir save joje. Tai priminimas sau, kad esu svarbi jau dabar ir nuo manęs priklauso įsitempsiu ar atsipalaiduosiu, būsiu laiminga ar kentėsiu.


Per šį laiką peržvelgsi savo gyvenimą ir motinystę iš esmės. Galėsi žengti į pokytį smalsiai ir su palaikymu. Tu esi ne viena!


Ar jau pasiruošusi žengti į naują kokybę ir naują save?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...